הלוואות פרטיות

הלוואות פדרליות מציעות שיעור קבוע, ולכן לעתים קרובות הן נתפסות כמועילות לסטודנטים פרטיים. הלוואות פרטיות נושאות לעיתים קרובות ריביות גבוהות יותר מהאיגרות החוב הפדרליות שלהן ועשויות להיות בעלות תנאי פירעון פחות אטרקטיביים. אולי תשמעו שזה נכון במקרים מסוימים, אך הלוואות פרטיות מהוות חלופה טובה להלוואות מסורתיות ולעיתים נעשות בשיעור נמוך יותר מהלוואות פדרליות בגלל עלויות הריבית הנמוכות יותר. – שלא כמו הלוואות פדרליות לסטודנטים, המציעות ריבית קבועה, סטודנטים לא צריכים להשתמש במוצרי הלוואות פרטיים עד למיצוי כל האשראי הפדרלי. יש לראות בהלוואות פרטיות הלוואות כמוצא אחרון, שכן הלוואות פרטיות מוצעות בריבית נמוכה יותר מהלוואות סטודנטים במימון ממשלתי. אם אתה מחפש ומבקש הלוואה מתחרה, תן למלווה (USF) לעבד אותה עבורך. אם אתה עדיין מרגיש שאתה צריך לקחת אחת מההלוואות האלה, ייתכן שתצטרך לשקול לבחון אפשרויות הלוואות פרטיות. חפש הלוואות לסטודנטים חלופיים על ידי פנייה לבנק שלך או למוסד האשראי כדי לברר על המלווים המשתתפים, וחפש הלוואות לסטודנטים פרטיים על ידי חיפוש מלווים פרטיים, מלווים פרטיים וסטודנטים פרטיים. בדוק עם הבנקים שלך ומוסדות האשראי ובדוק עם מחלקת ההלוואות האישיות שלהם או חפש באתר האינטרנט שלהם למידע נוסף על המלווה המשתתף וריבית על ההלוואה.

רבים מהטיפים לעיל כבר ניתנו

אך מחשבה אחרונה נגעה לשימוש בהלוואות סטודנטים פרטיות. סטודנטים מסוימים עשויים לשקול לקחת הלוואות מתוכניות הלוואות פרטיות לאחר שמיצו את האפשרויות שלהם להלוואות פדרליות. Finaid.org מספק מקור נהדר של מידע על הלוואות פרטיות, מלווים פרטיים וסטודנטים פרטיים, כמו גם רשימה של כל האפשרויות הזמינות.

אם תחליט לבחון הלוואות פרטיות מחוץ לממשל הפדרלי, המלווים יבדקו את הקריטריונים ואת היסטוריית האשראי שלך. שוחח עם המשפחה על היתרונות והחסרונות לפני שתשקול הלוואות לסטודנטים.

אם אתה מעוניין בהלוואות פרטיות

הנה כיצד לחקור אותן ואילו גורמים יש לקחת בחשבון בעת השוואה בין הלוואות לחינוך פרטי. אם אתה מחפש את המונח "הלוואה פרטית לחינוך", תוכל למצוא מידע צרכני כללי על הלוואות פרטיות וכן מידע על המלווים הגדולים שמעבירים אותם על ידי חיפוש אחר זה.

למרות שהלוואות פדרליות לחינוך עשויות להציע תנאים טובים יותר מאשר הלוואות פרטיות לסטודנטים

אתה תמצה את הזכאות שלך אליהן לפני שתיקח הלוואות פרטיות לסטודנטים. תרצה לנצל את האפשרויות המוצעות על ידי הלוואת הסטודנטים הפדרלית שלך, אך עבור רוב האנשים מדובר בעסקה טובה יותר מאשר הלוואת חינוך פרטי. לפני שתשקול הלוואות פרטיות, עליך לנצל תחילה את האופציות הממשלתיות.

האינטרס שלך למצות את הזכאות שלך להלוואות סטודנטים פדרליות לפני שאתה לוקח הלוואות פרטיות

סטודנטים שאינם זכאים לקחת הלוואות פדרליות יכולים לזכות בהלוואה פרטית, תלוי במלווה וקריטריוני הזכאות. לפני שתתחיל לחפש מלווים פרטיים, עליך לבחון את כל האפשרויות העומדות לרשותך במסגרת תוכנית ההלוואות הפדרלית, כולל התוכנית הפדרלית לסיוע לסטודנטים (FSA) והמכונים הלאומיים לבריאות (NIH). עליהם לפנות גם למלווים פרטיים כדי לבחון את תנאי ההלוואות שלהם, כגון שיעורי ריבית, תנאי הלוואה ואפשרויות פירעון.

הלוואות סטודנטים פדרליות מספקות גם הזדמנויות הכנסה

בתוכניות פירעון שאולי לא יהיו זמינות למלווים פרטיים. מלווים פרטיים יכולים לאחד הלוואות פרטיות וממשלתיות על ידי החזר הלוואות ישנות וביצוע הלוואות חדשות. אתה לא יכול לאחד את ההלוואות הפרטיות שלך עם התוכנית הפדרלית, אבל אתה יכול עם מלווה פרטי.

אם אתה הורה או סטודנט לתואר שני ושוקל הלוואה ישירה של PLUS

כדאי לך לשקול הלוואה לסטודנטים פרטיים. הלוואות לסטודנטים פרטיים מציעות גם לסטודנטים אפשרות לבחור בית ספר ולהשתתף בקורסים מיוחדים אם הלוואות סטודנטים פדרליות אינן אפשרות. עבור חלק מהלווים הלוואות אלו אף יכולות לקזז את אובדן ההלוואה הפדרלית בצורה של תכנית להחזר הכנסה או זיכוי מס. אנו ממליצים לשקול הלוואות פרטיות רק אם אתה לוקח את הסכום המקסימלי המותר במסגרת תוכנית הלוואות הפדרלים לסטודנטים. אנו ממליצים לשקול אפשרויות אחרות, כולל הלוואות לסטודנטים פדרליות, לפני שניגשים לאופציה של הלוואה פרטית, מכיוון שההלוואות הללו יכולות להיות יקרות יותר מאשר אפשרויות אחרות.

הלוואות סטודנטים פרטיות

המכונות גם "הלוואות חינוך אלטרנטיביות", עוזרות לכסות את עלות החינוך לאחר שמיצוי כל האפשרויות האחרות ברמה הפדרלית, הממלכתית והמוסדית. הלוואות פרטיות (המכונות גם הלוואות אלטרנטיביות) עוזרות לגשר על כמות האשראי המוגבלת שהממשלה מעניקה לכם במסגרת תוכניות ממשלתיות. לאחר מיצוי אפשרויות ההלוואות הפדרליות, סטודנטים יכולים להיעזר בהלוואות פרטיות למימון ההשכלה שנותרה.

הלוואות פרטיות הינן הלוואות חינוכיות שאינן פדרליות הניתנות על ידי מלווים כגון בנקים ואיגודי אשראי וניתנות לסטודנטים על ידי מגוון מלווים.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

חברת אחסון אתרים

אירוח אתרים הוא השירות המספק למשתמשי אינטרנט את היכולת לאחסן, לנהל ולהציג את אתרי האינטרנט או התוכן שלהם באינטרנט. פוסט זה בבלוג יספק סקירה כללית

Read More »

המלצות לפורים 2023

פורים הוא חג יהודי עתיק החוגג את הצלת העם היהודי באימפריה הפרסית העתיקה. קבלו המלצות לאיך לחגוג את בצורה הכי טובה את פורים 2023. קצת

Read More »

מה זה אימון nlp?

מהו אימון NLP? עיבוד שפה טבעית (NLP) היא סוג של למידת מכונה המאפשרת למחשבים להבין את השפה האנושית. NLP הוא תת-קבוצה של AI וזה תחום

Read More »

כספות משרדיות​ בתל אביב מחיר

מותגי הכספות הטובים ביותר בשוק כספת היא מקום שבו אתה יכול לאחסן את חפצי הערך שלך בצורה מאובטחת. כספות זמינות בצורות ובגדלים שונים, והן עשויות

Read More »
דילוג לתוכן