ישנן שתי אפשרויות עיקריות בכל הנוגע לקבלת הלוואה אישית אם יש לך אשראי רע: מאובטח או לא מאובטח. חלק מההלוואות האישיות מובטחות, מה שאומר שהן דורשות ביטחונות כמו בית או רכב, אך יש גם הלוואות אישיות שאינן מאובטחות שאינן דורשות ביטחונות. הנה מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה לוקח הלוואה אישית קטנה ולא מאובטחת, כמו גם היכן תוכל למצוא אותה.

הלוואות אלה מגיעות בצורות שונות ועשויות להיות קשות יותר לביצוע

אך יש להן ריבית גבוהה יותר מאשר הלוואות אישיות מסוגים אחרים, כלומר הן נוטות להציע ריביות נמוכות יותר ויחסי הלוואה להכנסה נמוכים יותר. ה- SBA מבטיח את חלק המלווה של ההלוואה כדי להפוך אותה לאטרקטיבית יותר עבורו וקובע גם תקרת ריבית.

אם עדיין אינך זכאי להלוואת עסק

ייתכן שתגלה שהלוואה אישית טובה יותר מכלום. מי שרוצה לחסוך ריבית אך אין לו כרטיס אשראי צריך לקחת הלוואה אישית קטנה במקום. שווה לקחת הלוואה אישית קטנה אם אי אפשר להשתמש בכרטיסי אשראי אם אתה צריך ללוות יותר ממסגרת האשראי שלך. עם זאת, ככל שתתקבל טוב יותר להלוואות קטנות וככל שאתה שווה יותר אשראי, כך גדל סיכויי ההצלחה שלך.

הקפד לקרוא את האותיות הקטנות ואת הביקורות העצמאיות של המלווים ולקרוא דרכם

כדי לראות מאילו סוגי הלוואות אתה צריך להימנע. אתה יכול גם לחקור הלוואות אישיות באינטרנט עבור אנשים עם אשראי רע, אך קרא עוד על ההיסטוריה של הלוואות קטנות וההשפעה של חובות כרטיסי אשראי על דירוג האשראי שלך והיסטוריית האשראי שלך כדי לראות אם יש להימנע מסוג הלוואות מסוג זה. לפני שאתם בוחרים ספק הלוואות לעסקים קטנים להלוואה אישית או הלוואה לעסקים קטנים, עליכם לוודא שהם מכובדים ולהציע תנאים נוחים ומשתלמים.

כדי למצוא את ההלוואות הטובות ביותר לעסקים קטנים עבורך בשנת 2020, השווה בין אפשרויות ההלוואות של המלווים כדי לברר פרטים נוספים על תנאיהם. קחו בחשבון את למעלה מ -20 המלווים המציעים מגוון רחב של הלוואות, החל מהלוואות אישיות וכלה בהלוואות לעסקים קטנים וכרטיסי אשראי.

למלווים אלה יש כמה דברים משותפים

קל להשיג אותם, בדרך כלל מדובר בהלוואות אישיות קטנות, והם בדרך כלל אפילו לא זקוקים לבדיקת אשראי. חלקן יכולות להיות דורסניות, לכן חשוב לבדוק דוחות אשראי שנראים טובים מכדי להיות אמיתיים. מלווים ורמאים ליום השכר ידועים לשמצה במיקוד לאנשים שמתקשים לזכות בהלוואות במקום אחר. הדרך הטובה ביותר להתחיל בחיפוש אחר הלוואה אישית היא עם מלווה מכובד יותר.

אם אתם מחפשים הלוואה קטנה יחסית

עדיף לחפש אותם קודם, אבל כאן ב- Student Loan Hero אנו ממליצים לכם להתחיל עם LendingTree תחילה, כי אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הרבה קטנים הלוואות וכן דוח אשראי טוב. אנו ממליצים על התחממות מכיוון שהם מציעים בסיס מימון גדול בהשוואה למלווים פרטיים אחרים, שיעורי הריבית שלהם נמוכים בהרבה ממלווים רבים לעסקים קטנים שתוכלו למצוא באינטרנט וזמן העיבוד שלהם ליישומים מהיר ביותר. תוכל לבדוק ולהירשם לתעריפים המותאמים אישית בפחות מחמש דקות – תוך מספר דקות בלבד.

כדי לברר אילו הלוואות הכי מתאימות לעסק שלך, עליך להשוות את שיעורי הריבית על הלוואות אישיות והלוואות קטנות ממלווים פרטיים שונים. כדי לקבוע את ההלוואות העסקיות הטובות ביותר על סמך סכום ההלוואה הרצוי לך, בדוק את שיעורי הריבית של כמה מלווים אישיים וכל שעליך לעשות הוא לקבוע ולהגיש את בקשתך.

המשמעות

היא שניתן להחזיר חובות כרטיסי אשראי בשיעור גבוה יותר מאשר בהלוואה אישית רגילה. שיעורי הריבית דומים לאלה בהלוואה מאובטחת שאתה משלם בהלוואות האישיות שלך, אך בשיעור נמוך יותר. לדוגמא, אם ברירת המחדל של הלוואה אישית מובטחת, המלווה שלך יכול לתפוס את הביטחונות שלך והפיגורים שלך עשויים להיות גדולים עוד יותר. כסף יכול להרוס מערכות יחסים כי זה משהו שמלווים כנראה לא צריכים לטרוח.

כדי לשמור על הלוואות קטנות במחיר סביר, עליכם גם לבחור בתוכנית פירעון שתוכלו לעמוד בה. הלוואות אישיות נוטות להגיע למגבלות אשראי גבוהות יותר, כך שלא בהכרח אתה זקוק לביטחונות בכדי לזכות. להלן מספר דברים שאולי תרצה לחשוב פעמיים לפני שתחתום על הקו המקווקו.

כדי לייעל את המאמצים שלך, בדקנו למעלה מ -50 מלווים וערכנו רשימה מדוע אנו אוהבים אותם ולמה לא לעשות זאת. לבעלי ציוני אשראי מצוינים אנו ממליצים על בנקים בעלי היסטוריית הלוואות למינהל עסקים קטנים (SBA), מכיוון שלעיתים מדובר בהלוואות התחרותיות ביותר שתוכלו למצוא בשוק.