הלוואות

בשנים האחרונות הלוואות אישיות הפכו פופולריות יותר ויותר, כאשר חברות הלוואות מקוונות מקלות על תהליך הגשת הבקשה. התהליך אולי נראה מבלבל בהתחלה, אך עם מעט ידע ועזרה זה יכול להיות מהיר וקל להשיג הצעת הלוואה אישית. אם אתה רוצה ללוות כדי לשלם עבור ההוצאות האישיות שלך, מחשבון ההלוואות האישיות שלנו יכול לעזור לך למצוא את הריבית המתאימה ביותר לצרכיך. יועץ יכול גם לעזור לך להבין כמה אתה צריך ללוות ואיך הכי נכון להשתמש בהכנסות ההלוואה.

איחוד החוב שלך עם הלוואה מאובטחת

הוא אפשרות שעליך לשקול בזהירות וכנראה כמוצא אחרון. אם יש לך הלוואות פדרליות לסטודנטים שאתה רוצה לאחד, אתה יכול לקחת הלוואה אישית. לקיחת הלוואות אישיות בבנק או באיחוד אשראי היא אפשרות אפשרית נוספת לאיחוד חובות, אך אם אתה כבר חבר באיגוד אשראי, בדוק עם הסניף המקומי שלך אם הוא מציע משכנתאות אישיות, כרטיסי אשראי או סוגים אחרים של אשראי .

הסיכון הוא שלא תשתמש ברכוש האישי שלך כדי להבטיח למלווה שכספי ההלוואה ישתלמו. אבטחת ההלוואה כבטוחה פחות מסוכנת מכיוון שאולי תצליחו לקבל שיעור טוב יותר.

תוכל לגשת לדוח המלא שלך על אשראי עסקי

כולל הציון המשמש לבדיקה מקדימה של הלוואות SBA. אם אין לך מספיק אשראי בכדי לזכות בהלוואת SBIA או סוגים אחרים של הלוואת כרטיסי אשראי, עליך לשקול ייעוץ אשראי. אל תתפתה להשתמש שוב בכרטיסי אשראי אם אתה משתמש בהלוואה אישית כדי לשלם את חובותיך.

הפדרל ריזרב אינו מספק גישה לטפסים ולמסמכי האשראי שמשתמשים במלווים זכאים בעת מתן הלוואות כשירות ללווים זכאים. הורד את הכבל שעלול ללכת לאיבוד אם תעביר את ההלוואה לספק חדש.

דרישות התיעוד והאימות המוגברות גורמות לכך שעל פי הלשכה הפדרלית, זה יכול לקחת הרבה יותר זמן לקבל הלוואה אישית מאשר להגיש בקשה לכרטיס אשראי.

ישנם כמה בנקים

כמו סיטיבנק, המשתמשים בבקשות קשות של לשכות אשראי כאשר הם מבקשים הלוואות, אך המלווים לעתים רחוקות לוקחים לווים לבית המשפט כדי לרכוש קרקעות חוזרות, והלוואות של כמה אלפי דולרים בלבד אינן שוות את זה זמן ומאמץ. אי הידיעה אם לטפל בנקודה שלילית עמוק בהיסטוריית האשראי שלך או בפוליסות השונות שמלווים דורשים יכולה לגרום למציאת הלוואה אישית להיראות בלתי אפשרית, באופן אינדיבידואלי או משולב. הוסף את כל הדרישות האחרות, כגון בדיקות רקע, בדיקות רקע ומעקב אשראי, ואנשים לעיתים קרובות מוותרים על מציאת אשראי לפני שהם בכלל מתחילים כראוי.

זה באמת לא זול יותר להלוואות, וחברות שלא קיבלו את ה- PPP שלהן באופן מלא או חלקי, לא בהכרח יתמזל מזלן.

אם אינך מקבל הלוואת SBA עם מלווה, זה לא בהכרח אומר שזו עסקה גרועה עבורך. קנה קדימה כדי לוודא שאתה חוסך כסף על ידי קבלת הלוואה אישית בריבית טובה יותר.

אנשים עם אשראי רע או רע צריכים תמיד לשקול אם הם יכולים להרשות לעצמם הלוואה אישית מובטחת

מכיוון שהיא יכולה להיות יקרה יותר מההלוואה שהם מקבלים מהמלווה. הלוואות מאובטחות יכולות להיות בעלות ריביות ותנאים טובים יותר והן מסוכנות פחות עבור המלווה מאשר הלוואות שאינן מובטחות. עם זאת, הריבית על הלוואות שאינן מובטחות גבוהה מזו של הלוואות מאובטחות מכיוון שהאפשרויות שלך להלוואה עם מלווה בסיכון גבוה מוגבלות מאוד, מכיוון שאתה חשוף למלווים עם סיכון גבוה יותר מאשר המלווים שאתה נתקל בהלוואות מאובטחות. ניסיון למצוא הלוואה המתאימה ביותר למצבך יכול להיות קשה בגלל מספר גורמים.

אם אינך מצליח לבצע תשלומים על הלוואה אישית מובטחת

המלווה שלך עשוי לעכב את ביתך או למכור את מכוניתך כדי לקבל את הכסף. השימוש בביתכם כבטוחה להלוואה הוא תהליך חיתום בדומה למשכנתא שעוקבים אחריו. אם אתה מפסיק לשרת את ההלוואה שמכוסה על ידי הבית, המלווה סוגר את הנכס ותוכל לבקש הלוואה נוספת ממלווה אחר, כגון קו הלוואת דירה או הלוואת רכב. לבנק יהיה הכוח להחזיר לעצמו ולמכור את הבית כדי להשיב את הסכום שאתה חייב לו, בדיוק כמו שהיית עושה אם היית חוזר ונמכר אותו.

אם תרשום בקשה להלוואות בפלטפורמת הלוואות עמיתים לעמית, תוכל להתחיל את התהליך מההתחלה.

המלווים בודקים מידע

כולל יחס החוב להכנסה (DTI), כדי לראות אם ניתן להחזיר את ההלוואה. שיעור הריבית על הלוואת SBA מנוהל בין הלווה למלווה, כאשר שיעורי הריבית המרביים שניתן לחשב על ידי ה- SBA נקבעים בתחילת תהליך הבקשה ונקבעים שוב לאחר פרק זמן מסוים.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

המסעדות הטובות ביותר באיסלנד

גלו את הפלאים הקולינריים של איסלנד בזמן שאנו לוקחים אתכם למסע בין המסעדות המובילות במדינה, מציגים מאכלים מעוררי תיאבון וחוויות אוכל בלתי נשכחות. טעם של

Read More »

בניה קלה דוגמאות

גלה דוגמאות בנייה קלות המושלמות עבור חובבי עשה זאת בעצמך ומתחילים בענף הבנייה. מבוא: עולם הבנייה הקלה מחפשים דרך לשפר את הבית מבלי לשבור את

Read More »

טיסות לתאילנד איסתא

יוצאים טיול לתאילנד? פוסט זה בבלוג מספק מידע מקיף על טיסות לתאילנד, ומכסה הכל, החל מחברות תעופה מובילות ועד טיפים לטיולים. אנו נדריך אותך לאורך

Read More »

ממונעים לילדים 40W

פוסט זה בבלוג מספק תובנה מקיפה על עולם הרכבים הממונעים 40W לילדים. הוא דן בתכונות הבסיסיות, היתרונות, אמצעי הבטיחות ותהליך בחירת הרכב המתאים לילדכם. "מדוע

Read More »
דילוג לתוכן