הלוואת אקספרס

יזמים המעוניינים בשורה של מימון אשראי או ציוד כהלוואות הון חוזר יכולים להפחית את הזמן שעליהם להמתין לאישור. הלוואת SBA Express מבוקשת יותר ויותר ככל שבעלי העסקים הקטנים נעשו מודעים יותר לתהליך ההלוואות המתארך בכלכלת ארה"ב. בעוד שהלוואות SBIA אחרות עשויות להימשך זמן רב יותר, כאשר תהליכים מסוימים אורכים שלושה חודשים, הלוואות SBIA Express מאפשרות ליזמים לקבל החלטה ולקבל מימון תוך זמן קצר יותר. למרות שה- SBA לא קובע מועד למלווים להחזרת החלטות בבקשות להלוואות אקספרס, השאלה כמה זמן המלווים צריכים לבדוק את הבקשה ולממן את ההלוואה היא שונה מאוד.

אפשרות אחת

היא לקבל הלוואה עסקית או מסגרת אשראי דרך מלווה מקוון חלופי כמו כרוב. זה לא אומר בהכרח שניתן יהיה לגשת במהירות רבה יותר לכספים באמצעות בחירת מלווים אם תעמוד בדרישות ההלוואה של SBA Express. עם זאת, ההיפוך יכול להיות מהיר הרבה יותר בהלוואה אקספרס מאשר בתהליך הגשת הלוואות אופייני ל- SBIA. עבור חברות שניסו להשיג מימון במקום אחר, הלוואת SBA Express היא אפשרות שימושית. זכור כי ה- SBA אינו מלווה ישירות לבעלי עסקים קטנים, כך שתצטרך למצוא מלווה עבור SBIA Express כדי להתחיל בתהליך הגשת הבקשה.

לבנק המקומי שלך תהיה תקופת המתנה לפגישה עם קצין הלוואות אקספרס

אך המלווים ישתנו בתהליך הגשת הבקשה להלוואות אקספרס. מצא את המלווה שלך ב- SBA Express באמצעות כלי זה באתר SBIA, או אם שכחת מיקום מפתח, פנה לסניף המקומי שלך. השירות השירות מכשיר את הצוות שלך לזהות כיצד לאשר במהירות ובנכון הלוואות SBA Express. לאנס מנהל את תוכנית האשראי SBIA Express עבור משרד ההגנה הפיננסית של משרד המסחר האמריקני.

אחד היתרונות הייחודיים של הלוואות SBA Express

הוא תהליך קבלת ההחלטות המהיר. החלטות בדבר זכאות הלוואות אקספרס מיועדות לעסקים קטנים שנפגעו מ- COVID-19 ומחכות למימון ארוך טווח. לאשראי האקספרס יש פחות חישוקים כדי לקפוץ דרכם אז אתה לא צריך לחכות כל כך הרבה זמן לאישור – ולפנים.

אם תגיש תביעה באותו יום, תוכל לקבל אישור בפחות מ- 24 שעות והכספים יועברו במהירות כדי לענות על צרכיך. אתה יכול לממן את האשראי הצרכני שלך ולהפקיד את הכסף לחשבונך בהקדם האפשרי, כך שתוכל להתחיל עם כל התוכניות שיש לך עבורו.

ה- SBA יגיב לבקשתך תוך 30 יום לאחר שהמלווה הגיש את התיעוד הרלוונטי

אם אתה זכאי לקבל אשראי מפורש, תקבל את הכסף בפחות מ- 24 שעות. עליך לשלם את דמי הערבות ל- SBIA במסגרת פרק זמן זה ולהחזיר את ההלוואה. המונח של Express Express Express נקבע על ידי האמצעים שבהם אתה משתמש, תוחלת החיים הצפויה שלך, הביטחונות שייתכן שסיפקת והיכולת שלך להחזיר אותם.

אם אין לך אפשרויות מימון אחרות

תוכל לקבל הלוואה SBA Express באמצעות SBIA. בעוד שחלק מהמלווים מציעים הלוואות אקספרס, נראה כי לרובם יש יישום מקוון ומשלמים את הכספים תוך מספר ימים מאישורם על ידי ה- SBCA. הלוואות מסורתיות דומות להלוואות צרכניות, אך עשויות לארוך שבועות עד שיאושרו לקופות ולא תמיד הן האופציה הטובה ביותר בהשוואה לסוגים אחרים של מימון אשראי. חשוב גם לציין כי ל- SBA יש כמה דרישות בסיסיות לאשראי אקספרס, אך המלווים יכולים להטיל דרישות מחמירות נוספות. תהליך הבדיקה של הלוואות SBIA Express מואץ בדרך כלל שכן הלוואות הן בדרך כלל סכום כסף קטן יותר ויחס ההלוואה להכנסה קצר יותר מאשר בהלוואות מסורתיות כגון אשראי צרכני. באופן מכריע, החלטת האישור מתקבלת על ידי המלווה וה- SBA מבטיח רק עד 50% מההלוואה המהירה. נכון לעכשיו, הלוואות SBIA Express מובטחות על ידי ה- SBA במקסימום של 50 אחוזים, אך ניתן להבטיח 85 אחוזים.

ה- SBA גם לא יבטיח את ההלוואה הרגילה של 7%, האחראית בחלקה לריבית הגבוהה יותר. הלוואות SBIA Express יכולות להיעשות בשיעור קבוע ואינן מתאימות לכל השימושים, אך ניתן לבצע אותן גם בשיעור קבוע בשיעור מקסימלי של 5%.

חשוב לברר אודות הלוואות SBA

כדי שתוכל לקבוע אם הן הבחירה הנכונה עבורך והאם עליך להמשיך ולבחון אפשרויות אחרות כגון הלוואת אקספרס SBIA או הלוואה רגילה בסך 7%. רוב המלווים המהירים הם בנקים ונוטים לקחת הרבה ניירת וזמן חופש מלקוחותיהם, ולכן חשוב לבחון את כל האפשרויות לפני שתחליט על ההלוואה הטובה ביותר. ההלוואה הרגילה של 7% כוללת תהליך הגשה ארוך יותר, ובניגוד להלוואת S BA Express, עליה להיות מטופלת על ידי ה- SBA.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן