חשוב על זה ככה: רק הלוואת בלון למשך 5 שנים תכסה את תשלומי הריבית בחמש השנים הראשונות להלוואתך ואז בשאר הזמן למשך 5 שנים נוספות.

הלוואת בלון מאפשרת לממן את רכבכם בתשלומים חודשיים הנמצאים בדרך כלל נמוכים מהתשלומים שהייתם משלמים בהלוואת רכב מסורתית

במקביל, הלווים יקבלו ריביות נמוכות יותר ותשלומי הלוואות חודשי נמוכים יותר מאשר בהלוואת בלון. התשלום החודשי הוא בדרך כלל יותר ממחצית התשלום שישולם בהלוואת הרכב המסורתית שלך, אך בהלוואת הבלון זה לא. זהו יתרון עבור לווים, שכן תשלומי ההלוואה החודשיים נמוכים מאלה שהם יצטרכו לשלם בתנאים המסורתיים של הלוואה רגילה או כרטיס אשראי מסורתי.

מסיבה זו, הרוב המכריע של לווים הבלונים אינם מתכוונים להחזיר את תשלום הבלון בפועל בזמן המוסכם.

אם אתה יודע שאתה מוכר את ביתך לפני סיום הקדנציה

הלוואת בלון הגיונית עבורך. אם הריבית גבוהה בזמן ההלוואות, אתה מתחייב להחזיר את ההלוואה בשיעור גבוה יותר. עם זאת, לאחר שהתנאים מתקיימים, אנשים רבים מחפשים ריביות נמוכות יותר כדי למחזר מחדש ולהימנע מתשלומי ריבית גבוהים.

לווים פוטנציאליים המעוניינים לקחת הלוואת דירה בצורת הלוואת בלון צריכים להיות מוכנים לפתח תוכנית כיצד הם יוכלו להחזיר את תשלום הבלון האחרון לפני שייצא לפירעון

זה עובד בדיוק כמו כל דרך אחרת להשתמש בהלוואות לבלונים, אלא שאתה מתכנן למחזר למימון לפני "תשלום הבלון" הסופי שלך. אם הלוואת בלון היא אפשרות עבורך, חשוב לתכנן את תשלומי הבלון שלך ולרשום תאריכי יעד.

לפני שאתם לוקחים משכנתא

חשוב להבין שתצטרכו לעבור מבלי לשלם את המשכנתא. אם אתה צריך לשמור על התשלומים החודשיים שלך נמוך ולדעת שיהיה לך כסף לשלם את אשראי הבלונים שלך בסוף הקדנציה, ייתכן שזה לא האפשרות הטובה ביותר עבורך. אפשרות נוספת היא שההלוואה שלך תעבור בלי לשלם אותה עד שתקרא לזה יום. זו גם אפשרות אם אין לך כסף בבנק או בחשבון הבנק שלך כדי לשלם את הלוואת הבלון.

אם יש לך החזר הלוואה חודשי נמוך ואתה יכול להתמודד עם תשלום בלון גדול בסוף ההלוואה

הלוואת בלון עשויה להיות שימושית עבורך מכיוון שהיא יכולה לגרום לך להיות יצירתי בהלוואה שלך ברגע שתשלומי הבלון יגיעו לתשלום. אם אתה לוקח הלוואת בלון, יתכן שכולכם תצטרכו לקחת הלוואה נוספת למימון תשלומי הבלונים שלכם.

זה לא אומר שאתה משלם פחות בסך הכל

זו רק דרך אחרת לבנות את ההלוואה. התשלומים החודשיים נמוכים יותר מאשר בהלוואה רגילה, וזה היתרון הגדול ביותר של הלוואות בלונים. אמנם הלוואת בלון יכולה להוריד את התעריף החודשי שלך, אבל זה לא אומר שתצטרך לבצע תשלומי ריבית גבוהים יותר במהלך תקופת ההלוואה שלך; ישנן פשוט דרכים שונות לבנות הלוואה עבור סוגים שונים של משקיעים. אם ההלוואה הראשונית שלך נדרשת ולמשקיע אין הכספים להחזיר אותה, או אם לעיתים קרובות יש מקדמה נדרשת ולעתים קרובות אין מקדמות, הלוואת בלון יכולה לעזור לך מאוד.

בהלוואת בלון

הלווה למעשה צריך לשלם ריבית רק בשנים הראשונות להלוואה. הלוואת בלון דומה להלוואה קבועה למשך 30 שנה, בכך שאתה משלם תשלומים חודשיים על פני תקופת זמן מסוימת, אך תקופת ההלוואה קצרה בהרבה. ההלוואה תקופה של 5 שנים והיא דומה למעשה לצורות הלוואה אחרות, אשר משולמות במלואן רק בסוף התקופה. הלוואה נוספת שיכולה להשתמש בנוסחת תשלום הלוואת בלון תהיה הלוואת משכנתא או כל צורה אחרת של הלוואה עם תקופה של 30 שנה ומעלה שיש להחזיר בתשלומים חודשיים לאורך תקופות מסוימות.

עם זאת, תקופת ההחזר קצרה בהרבה שכן הלוואה בסך 200,000 ליש"ט אמורה להתפרש רק לשנים הראשונות של ההלוואה, והיתר יהיה אמור לבוא.

הלוואות בלונים קשורות לעיתים קרובות לריביות נמוכות יותר

אך זכרו שאם תקטינו את התשלומים החודשיים, הריבית על הלוואת בלון עשויה להיות גבוהה יותר. אם הריבית שלך עולה או שמצבך הכלכלי משתנה לאחר נטילת הלוואת כדור פורח, אתה עלול בסופו של דבר לשלם חוב חדש. מומלץ לשבת עם כמה ספקי אשראי ולקצץ כמה שיותר מהריבית החודשית שלך. הגרסה הבסיסית של מחשבון אשראי הבלונים שלנו מאפשרת לך להגדיר תוכנית תשלום חודשית עבור הלוואות הבלון שלך, בדומה למה שעשית עם אשראי הבלון המקורי שלך.