אחת הדרכים המועילות להתכונן לתשלומי ההלוואה הקרובים היא קביעת מועדי פירעון עבור הלוואות סטודנטים. תקופה שאתה עוזב את בית הספר או חצי דרך הלימודים לפני שתצטרך להתחיל להחזיר את ההלוואות שלך. יש לך תקופת חסד אם אין לך תשלומים עד סוף שנת הלימודים הבאה או השבוע הראשון בשנה השנייה שלך.

למרות שאינך צריך לשלם ריבית על הלוואות הסטודנטים שלך בתקופת חוב חדשה זו

סטודנטים רבים שמצאו עבודה יכולים להתחיל להחזיר את ההלוואות לאחר שתקופת החוב החדשה תפוג, אם כי לרוב ההלוואות ייווצר ריבית לאורך זמן. אם התקציב שלך אינו מאפשר תשלומים חודשיים, נסה לחסוך כמה שיותר בזמן שתשלם את ההלוואות שלך ואת הריבית שתצבור עליהן במהלך תקופת החסד. אתה יכול גם לשקול לבצע תשלומים לכיסוי ריבית בזמן שאתה עדיין בתקופת חסד כדי לבצע תשלומים על ההלוואות בזמן שהם עדיין מתחת לתקופות החסד. אם תהיתם באיזו מהירות החזרתם את הלוואות הסטודנטים שלכם, עכשיו אתם יודעים שלמרות שהם מכוסים בריבית, תוכלו להפחית את התשלומים לריבית שנצברה.

הקפידו להשתמש בחכמתכם בתקופת החסד בזמן שאתם עובדים למציאת עבודה שתעזור לכם להעמיד את עצמכם במצב פיננסי בכדי לבצע את מלוא התשלומים החודשיים עבור הלוואות לסטודנטים לפני שתום תקופת החסד

אתה יכול לחסוך כסף על ידי ביצוע תשלומים במהלך תקופת החסד עבור הלוואות הסטודנטים שלך, מה שיכול לתת לך זמן למצוא את העבודה שלך ולהתיישב.

חשוב גם לדעת שאם תחליט לאחד את תקופת החזר הלוואת הסטודנטים שלך

לא תצטרך לתת את שאר התקופה ולהתחיל לפרוע ברגע שתשלם את הלוואת האיחוד הישיר שלך, כל עוד חברת המימון המחודש עומדת במועדי ההחזר הקיימים שלך. אם לא התאוששת מספיק בכדי לעמוד בהתחייבויותיך בבוא העת, עליך לשקול אסטרטגיות פירעון אחרות או לשקול להחזיר הלוואות לסטודנטים בתקופות חסד – הארכות לתקופה. אם אתה משתמש בתקופת החסד שלך כדי לאחד את ההלוואות הפדרליות שלך או הלוואות אישיות ממומנות מחדש, תוכל לשלב את חובותיך מבלי לכתוב כל כך הרבה שיקים לפני תחילת תקופת ההחזר. לדוגמא, אם הלוואת האיחוד הישירה שלך משמשת להלוואה פדרלית, כגון הלוואה אישית או הלוואת מיזוג ישיר מחברת כרטיסי אשראי, מימון מחדש של הלוואת הסטודנטים פירושו שיש לך תקופת חסד קצרה יותר.

עליך לקרוא את מסמכי ההלוואה

כדי לברר אם להלוואה האישית שלך יש תקופת חסד, או שאתה יכול להתקשר ישירות למלווה שלך אם תבקש זאת. אם יש לך הלוואת סטודנטים פרטית, כולל הלוואה מחודשת, עליך לפנות לספק שירותי האשראי שלך כדי לברר אם ישנן תקופות פירעון וכמה הן ארוכות, ואם כן, מדוע.

אם יש לך הלוואת סטודנטים פרטית, עליך לדבר עם המלווה שלך האם יש תקופת חסד. אם ישנן שינויים רבים בתנאי ההחזר, יתכן שתצטרך לפנות לספק האשראי שלך לקבלת מידע נוסף.

למרות שתנאי ההחזר עבור הלוואות סטודנטים תלויים בסוג ההלוואה שיש לך, הם יכולים להשתנות בין לווה ללווה ואפילו ממדינה למדינה. כל אחד מהאמצעים הללו שונה מבחינת תנאי ההחזר והזמן שבין התשלומים.

שני סוגים של הלוואות פדרליות מציעים תקופת חסד לאחר סיום הלימודים: הלוואות מסובסדות והלוואות לסטודנטים מסובסדות. הסוג הנפוץ ביותר של הלוואת סטודנטים המציעה תקופות פירעון הוא ההלוואה המסובסדת על ידי הממשלה, ה- FSA).

תשלום מאוחר במהלך תקופת ההחזר אינו גורם ללווה למחדל או לביטול ההלוואה וההחזר מתחיל כאשר ההלוואות משולמות במלואן

לבוגרי הלוואות PLUS, להלוואות PLUS של ההורים אין תקופת פירעון, אך ההחזר מתחיל ברגע שהחוב מוחזר במלואו. הלוואות מסוימות אינן מציעות תקופת חסד לסטודנטים, כגון עזרת הסטודנטים הפדרלית (FSA) וההלוואות הפדרליות למענק פל. ברגע ששולמה הלוואה, ההחזר מתחיל מיד ומתחיל בסוף השנה הראשונה ללימודים.

אשר עם ספק הלוואת הסטודנטים שלך כי אתה מתכנן להתחיל לשלם לפני מועד ההחזר בסתיו. הימנע מההשלכות השליליות של תשלומים חסרים על ידי הבנה כיצד לשמור על הלוואה במצב טוב.

אם תקבל הלוואה מאוחדת ישירה

תקופת ההחזר הראשונית של שישה חודשים מסתיימת ועליך להתחיל להחזיר את ההלוואה שלך. יש לך כחודשיים לקבל את הכספים מההלוואה החדשה שלך לפני שתצטרך להתחיל לשלם אותה. אם לא תשלם בזמן לפני מועד פירעון הסתיו (30 בספטמבר 2016), לא יהיה לך זמן עד סוף השנה ותקופת החסד שלך תסתיים לפני שנדע.