קניית בית צריכה להיות סיכוי מלהיב, אך בהתחשב בכל העבודה הכרוכה בבחירת בית, הצעת מחיר, משא ומתן על מכירה ואבטחת משכנתא, תאריך הסגירה בפועל יכול להרגיש מעט נגד. בין אם מדובר בעבודה או בעבודה חדשה, יכול להיות קשה יותר לקבל אישור של המלווה למשכנתא שלך.

בעת הגשת בקשה למשכנתא

ניתן למלא במהירות את תיבת הדואר הנכנס, המשיבון ותיבת הדואר בהצעות מתחרות של חברות משכנתאות אחרות. בעת הגשת בקשה למשכנתא: לאחר הגשת בקשה להלוואה, יתקשרו אליך כמה מלווים אשר לכל אחד מהם חוקים ותקנות משלו. לאחר הגשת הבקשה למשכנתא: ניתן למלא במהירות את תיבת הדואר הנכנס והמענה, כמו גם את תיבת הדואר, עם הצעות מתחרות של חברות משכנתאות אחרות. לפני שתגיש בקשה למשכנתא, מספר מלווים יודיעו לך על כך.

לפני שתחליט על הצעת משכנתא

חשוב להשוות בין מספר עסקאות כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. עליך לפנות גם למתווך המשכנתא שלך, שאולי יוכל להציע לך הצעה שאתה לא יכול למצוא בעצמך. אם אתה נמצא בחשבון בנק המוצע על ידי סיטי, צור קשר עם המלווה או מתווך המשכנתא לקבלת מידע נוסף.

קונים במזומן אולי לא זקוקים למשכנתא

אך הם עדיין צריכים למצוא מתווך לעבוד איתו. בדוק מי הבעלים או התומך במשכנתא והאם רכישת הבית ממומנת על ידי הלוואת VA או FHA. עליך להסכים עם שווי נפרד עם אחד ממלווים המשכנתא שלך או עם שמאי מורשה. שאל את המלווה או המתווך לגבי שיעור המשכנתא הנוכחי והאם השיעור הנקוב נמוך מיום השבוע. הריבית מבוססת על השיעור הממוצע לשלושת השבועות האחרונים בחודש. שקול גם את היום, השבוע, החודש והשנה הנוכחיים – עדכני ריבית המשכנתא בכדי לקבל שיעור נוכחי בהתאמה אישית. לאחר שהחלטת על הצעת המשכנתא שלך, עליך לשקול להבטיח את ריביתך בערבות לפרק זמן מוגדר. תצטרך הרבה עבודת רגליים כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר, אבל זה שווה את זה.

לפני שתתחיל להשוות שיעורי משכנתא

חשוב על איזה סוג משכנתא אתה רוצה ולמה אתה יכול לזכות. ייתכן שתרצה למחזר את המשכנתא שלך כדי לנצל שיעורים נמוכים יותר או להחליף משכנתא. זו אפשרות אפשרית כדאי לבקש ממתווך משכנתא או ממנהל אשראי לוודא שמפיקים את המרב מנקודת ההנחה במשכנתא. התשובה לשאלה זו תלויה מאוד בשיעור המשכנתא שמציעים לך במקור, כמה עולה לקנות בשיעור זה וכמה זמן אתה מתכנן להישאר בבית שלך.

בנק אוף אמריקה אחד אומר כי לווים במשכנתא יכולים לבקש דחיית תשלומים

כאשר התשלומים יתווספו בסוף ההלוואה. המלווה מתחייב להפחית או להשעות זמנית את תשלומי המשכנתא שלך ומתחייב שלא לאכוף אותם בכל עת. זה נקרא קלות ובדרך כלל זמין לפרק זמן, בדרך כלל שנה-שנתיים, אך ישנם מלווים אשר יתחייבו שלא להתקרב אליך בשלב זה ואחרים לא.

הסכם כתוב המבטיח לקונה הבית ריבית מסוימת על הלוואת הבית בתנאי שההלוואה נעשית תוך 30 יום מיום הסגירה ותוך 60 יום מיום הרכישה. עם משכנתא בריבית קבועה, שיעורי זהות יישארו לאורך כל תקופת ההלוואה שלך.

הצעה במזומן

היא כאשר קונה בית מציע למוכר את מלוא עלות הבית מבלי לכלול משכנתא או מימון אחר. הדרישות למכתב הצעה להלוואה משתנות ממשכנתא למשכנתא, אך ניתן להשתמש במכתב ההצעה לכל סוגי ההלוואות. אם לרוכש מוצעת משכנתא יותר, המוכרים יכולים לבחור ב"הצעת מזומן "כהצעת משכנתא. בפשטות, יש לך אפשרות לשלם סכום הלוואה (המכונה גם נקודת משכנתא) כדי להפחית את הריבית בסכום מסוים. הלווים יכולים להשתמש בנקודה זו כדי לקצץ את עלות המשכנתא מראש, אך יש צורך בכך. לעומת זאת, המלווים יכולים להשתמש בהפך מנקודת הנחה כדי להוזיל את עלות השלמת המשכנתא. בעוד שקנייה של נקודות הנחה מהמלווה אינה אופציונלית, תשלום נקודת התחלה אינו משנה את מבנה התשלומים של המשכנתא שלך או מחייב שינויים בתנאי ההלוואה שלך, כגון העלאת ריבית או הפחתה בתשלום שלך.