חיסכון פנסיוני

מרבית המדינות ברחבי העולם מתמודדות עם פער פנסיוני, מכיוון שכיום העובדים אינם חוסכים מספיק בכדי לספק הכנסה ראויה בפנסיה. כמות הכסף שאנשים זקוקים להם לפנסיה וכמות הכסף שהם יכולים לחסוך נמצאת בשיא כל הזמנים בעולם. הם דורשים לפחות 1,000 דולר לאדם ועד 3,500 דולר למשפחה של ארבעה נפשות בארצות הברית.

אולי תרצה לחסוך לקצבה

אך תוכל לעשות זאת במקום קצבה נוספת. אתה יכול גם להשקיע באופן שונה מפנסיה של חברה או פנסיה פרטית או פנסיה נוספת של החברה כדי להשלים את הפנסיה שלך. אחד הדברים החשובים ביותר שיש להבין לגבי היתרונות שבחסכון בפנסיה הוא שהפנסיה הממלכתית, אף שהיא קרן, עשויה שלא להספיק כדי לחיות ממנה.

לדוגמא

תוכנית פנסיה יכולה להציע לך הטבה פנסיונית חודשית שמחליפה 85% מהשכר שלך על בסיס המשכורת השנתית שלך למשך 30 שנות שירות כשאתה פורש לגיל 55. אם אתה מכהן 10 שנים לפחות ותפרוש לפני גיל 65, הפנסיה שלך תספק לך פנסיה שמחליפה 85 אחוז מזה. ככל שאתה עובד זמן רב יותר, כך הקצבה גבוהה יותר וההטבות טובות יותר, אלא אם כן פרשת לגמלאות לפני גיל 55 והיה לך שירות של יותר מ- 30 שנה.

בואו נראה אם ניתן להחזיר את הכנסות הפנסיה של מורה עם תוכנית פנסיה מוגדרת

אם מי שחסך במשך 25 שנה בתכנית נדיבה היה יכול לצבור סיר פנסיה של 1,275,400 ליש"ט עד גיל 70, לחוסך 40 אחוז היה הכנסה שנתית של כ -2,500,000 ליש"ט או פנסיה חודשית של כ -5,800 ליש"ט. .

אם אתה רווק

אתה יכול לשמור על כספך עד יום מותך לאחר שתהיה זכאי לקצבה. הפנסיה הפרטית שלך מנוהלת על ידי תוכנית פנסיה, אשר לוקחת הקלות במס מעל לשיעור הבסיס ומכניסה אותה לסיר הפנסיה שלך. עם הפרשה לפנסיה, מעביד מבטיח לעובד פנסיה מסוימת ולוקח את הסיכון. המעסיק מממן את תוכנית הפנסיה ומגדיר אותה כך שתתאים לתשלומי קרן הפנסיה בכל חודש.

כשאתה מחליף עבודה

שמור את החסכונות שלך בתוכנית שלך והכנס אותם לחשבון הפרישה שלך. אם אין לכם פנסיה או שמעולם לא חשבתם להשיג פנסיה, ישנן דרכים אחרות לחסוך לפנסיה. בחירות פנסיוניות ואפשרויות חיסכון יכולות לעזור לכם לבנות הכנסות פרישה אחרות שיכולות להיות לכם. ייתכן שתרצה גם להשקיע או לחסוך כדי להכניס יותר לפנסיה שלך מאשר רק את הפנסיה שלך.

על ידי הבנת האפשרויות שלך לפנסיה

אתה מצויד טוב יותר למקסם את ההטבות שלך ולמעשה להשיג את הפרישה שאתה רוצה. סביר להניח שתקבל פנסיה של החברה, אך הוספת חסכונות חדשים והשקעות פה ושם לתכנית פרישה מסורתית יותר מגדילה גם את הסבירות שתהיה לך הכנסה ראויה לחיות ממנה כשאתה פורש. עם זאת, בעלי החסכונות בלבד יחמיצו את הקלות המס שהם מקבלים על דמי הפנסיה והמעסיקים שלהם. אם יש לך כמה חסכונות או השקעות בנוסף לפנסיה שלך, אתה יכול גם לקבל הקלה במס על ההפרשות שאתה משלם כסכום חד פעמי, אשר יכול לעזור בכל הקלה במס שאתה רוצה.

כאשר המעסיק שלך מציע תוכנית פנסיה

חשוב להבין כיצד היא פועלת וכיצד היא משתלבת באסטרטגיית החיסכון הפנסיוני הכוללת שלך. תוכניות פנסיה מסורתיות הן תכניות קצבה מוגדרת המגדירות הטבות לעובדים לפנסיה. תוכניות פנסיה, לעומת זאת, מכונות בדרך כלל תוכניות "הטבה מוגדרת", כאשר המעסיק שלך מפקח על ניהול ההשקעות ומבטיח לך הכנסה מסוימת בעת פרישתך. אם לא בדקת לאחרונה את החיסכון הפנסיוני שלך ואינך רוצה לבדוק אם הוא אם אתה # כל מי שיש לו סיר פנסיוני טוב צריך לפנות לייעוץ מקצועי. תוכנית קצבה מוגדרת הינה תוכנית קצבה מוגדרת, עם מספר הטבות כגון הכנסה לפנסיה, הפרשות לפנסיה והקלות במס.

401 (k) מכונה גם תוכנית תרומה מוגדרת

המחייבת את הגמלאים לתרום חיסכון ולקבל החלטות השקעה עם הכסף שבתוכנית. IRA מסורתי הוא לעתים קרובות אחת מתוכניות הפרישה הטובות ביותר בסביבה, אם כי יהיה לכם מעט טוב יותר אם תקבלו תוכנית 401 (k) עם תרומות תואמות.

ביטוח פנסיוני פירושו הכנסה מובטחת בפנסיה המעניקה לך ביטחון גם בעתיד. אם אינך זכאי לפנסיית חברה, עליך לשלם לפנסיה פרטית (המכונה גם פנסיה פרטית).

פנסיה פרטית שונה מפנסיה של החברה מכיוון שאין ספק ואתה יכול לבחור במה אתה רוצה להשקיע במקום. אם אתה לוקח פנסיה אישית, אתה יכול לקבל הקלות במס על הפרשות הפנסיה שלך אם ההכנסה שלך נמוכה מכדי לשלם מס.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

המסעדות הטובות ביותר באיסלנד

גלו את הפלאים הקולינריים של איסלנד בזמן שאנו לוקחים אתכם למסע בין המסעדות המובילות במדינה, מציגים מאכלים מעוררי תיאבון וחוויות אוכל בלתי נשכחות. טעם של

Read More »

בניה קלה דוגמאות

גלה דוגמאות בנייה קלות המושלמות עבור חובבי עשה זאת בעצמך ומתחילים בענף הבנייה. מבוא: עולם הבנייה הקלה מחפשים דרך לשפר את הבית מבלי לשבור את

Read More »

טיסות לתאילנד איסתא

יוצאים טיול לתאילנד? פוסט זה בבלוג מספק מידע מקיף על טיסות לתאילנד, ומכסה הכל, החל מחברות תעופה מובילות ועד טיפים לטיולים. אנו נדריך אותך לאורך

Read More »

ממונעים לילדים 40W

פוסט זה בבלוג מספק תובנה מקיפה על עולם הרכבים הממונעים 40W לילדים. הוא דן בתכונות הבסיסיות, היתרונות, אמצעי הבטיחות ותהליך בחירת הרכב המתאים לילדכם. "מדוע

Read More »
דילוג לתוכן