ייעוץ משכנתא

מימון מחדש של משכנתא בריבית קבועה הוא תמיד רעיון טוב, במיוחד כשמדובר במשכנתאות בריבית מתכווננת. מציאת מתווך המשכנתא הנכון חשובה לא פחות מבחירת המלווה המשכנתא הטוב ביותר. אסטרטגיות משכנתא חדשניות ופתרונות מתוחכמים הם יתרון בעבודה עם מתווכי משכנתאות מנוסים. מצבים רבים דורשים מומחיות גבוהה בהלוואות משכנתא ומימון משכנתא. זה חכם לראיין לפחות שלושה אנשים כדי לגלות אילו שירותים הם מציעים, כמה ניסיון יש להם וכיצד הם יכולים לעזור לפשט את התהליך.

אם אין לך זמן או סבלנות להגיש בקשה למשכנתא ואתה רוצה מישהו מעבר לפינה שיידע לנהל משא ומתן על שיעור

דבר עם מתווך המשכנתא שלך, הוא יהיה הכרטיס שלך לשיעור נמוך יותר. אם אתה עדיין לא בקשר בנקאי ואינך מרוצה מהתנאים שמציע המלווה המשכנתא הקיים שלך, או אם אתה מעוניין בשיעור הטוב ביותר ובעומס העבודה הנמוך ביותר, מתווכי המשכנתאות יכולים לעזור. למרות שלא ייתכן שיהיה לך זמן לחפש משכנתאות עם שיעורים שונים שם בחוץ, וייתכן שתצטרך לוודא שהבקשה שלך תיבחן מחדש במהירות, מתווך משכנתא הוא בחירה נבונה.

מצד שני, עליכם להיזהר כשאתם עובדים עם מתווך משכנתא מאחת הסיבות העיקריות: תשלמו רק אם תחתמו על המשכנתא.

תלוי במוצר שתבחרו וערך המשכנתא

מתווכי המשכנתאות יכולים לגבות מכם את שירותיהם. על פי הנחיות 2010, אינך יכול לשלם עוד למתווך משכנתא, אך תוכל לבחור כיצד תרצה לקבל פיצוי. רוכשי בתים נהגו לשלם למתווכים עבור הלוואות משכנתא שגובו על ידי המלווה. כעת המלווים יכולים להציע לרוכשי דירות את אותם תנאים ושיעורים כפי שהציעו לסוכני משכנתא. מתווכים למשכנתאות משולמים על ידי המלווים והלווים וגובים מחיר שונה מקונה הבית בהתאם למוצרים שבחרתם ולשווי המשכנתא.

היתרון של משכנתא קבועה למשך 15 שנים, למשל, הוא שיש לה שיעור נמוך יותר מאשר משכנתא קבועה למשך 30 שנה, אך היא עדיין יקרה יותר.

באמצעות מחשבון המשכנתא הפשוט שלנו

תגלה שאתה יכול להרשות לעצמך בית של 211,000 $ עם משכנתא בריבית קבועה למשך 30 שנה בשיעור של 3.5%. במקום לעמוד בשיעור המלווה, מתווך המשכנתא שלך יעשה עבודת הלגו בשבילך. תפקיד המתווך שלך הוא להשוות הלוואות משכנתא מטעמך ולמצוא את התעריפים המתאימים לצרכים שלך. אם עליכם לכתוב צ'ק לעלויות סגירה, יתכן ומשכנתא בריבית קבועה אינה האופציה הטובה ביותר.

לאחר סיום כל הניירת

מתווך המשכנתא שלך יעבוד בשם הלווה כדי למצוא לך את שיעורי המשכנתא הטובים והנמוכים ביותר. בנוסף, מתווכי המשכנתאות ידאגו לתקשורת עם המלווה המשכנתא שתבחרו להלוואתכם. לעולם לא תדבר עם הבנק או המלווה שלקחו את הלוואת הבית שלך, אלא עם שני הצדדים בנפרד. לאחר שקבעת מה הכי מתאים לך ולמלווה, מתווך משכנתאות יעבוד איתך כדי להבטיח שהעסקה תעבור בצורה חלקה עד למועד הסגירה.

לווים המשתמשים במתווך משכנתא נהנים מחוויה אישית יותר

ואיש מקצוע מורשה יעשה את העבודה המשפטית עבורם. חשוב שלמתווכי המשכנתאות תהיה גישה למידע רב יותר מאשר הלווים בבנקים המוגבלים למשכנתאות הניתנות על ידי הבנק. עובדים זמניים עובדים אצל מלווים מסוימים ועובדים עם מלווים למשכנתאות בעצמם. למתווכים למשכנתאות יש גם תכנים קבועים ממספר רב של מלווים שיעזרו לכם לקבל את ההלוואה הטובה ביותר למצבכם.

הם יכולים לעזור לך להגיש בקשה למשכנתא ולבצע את מרבית ההרמה הכבדה בדרך

בין אם זה קניית בית או מימון מחדש של משכנתא. בין אם אתם מחפשים הלוואת FHA, הלוואת VA וכו ', ניסיון בניהול הלוואות והבנת דרישות יעזור לפשט את התהליך. בזמן שאתה מחפש הלוואות לבית, מתווכים למשכנתאות יכולים גם לעזור לך לנווט בתהליך המשכנתא על ידי תקשורת עם המלווים ואפילו הגשת ניירת מטעמך.

יש להם מומחיות מוכחת בשוק המשכנתאות ויכולים להמליץ על עסקה שמתאימה למצבך האישי. אתה יכול גם להשתמש במסד הנתונים המקוון שלה כדי להשוות בין שווקי משכנתאות שונים.

מתווך משכנתאות טוב אמור להיות מסוגל למצוא לווים עם התעריפים הטובים ביותר, כמו גם לווים ללא הלוואה פחות מושלמת.

עם זאת

זכור כי מתווכי המשכנתאות עובדים בעמלות ויש להם העדפה למלווים שלא תמיד מציעים את התעריפים הטובים ביותר. כאשר הגיע הזמן להיות רציני עם המלווה, לווים עם אשראי טוב יכולים להשתמש בברוקר משכנתא כדי לעזור להם לנהל משא ומתן על תנאי משכנתא טובים. קונים אחרים יכולים לעבוד גם עם מתווכים למשכנתאות כדי להשיג הסכמי הלוואה ממלווים אם יש להם קשר איתם. אחרי הכל, חלק מהמתווכים למשכנתאות עובדים בעמלות ועשויים להעדיף למכור משכנתאות למלווים שאינם מהמתחרים ביותר.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן