מימון מחדש של משכנתא בריבית קבועה הוא רעיון טוב, במיוחד כשמדובר במשכנתאות בריבית מתכווננת. מציאת מתווך המשכנתא הנכון חשובה לא פחות מבחירת המלווה המשכנתא הטוב ביותר, ונבון לראיין לפחות שלושה אנשים כדי לברר אילו שירותים הם מציעים, כמה ניסיון כבר יש להם וכיצד הם יכולים לעזור לפשט את התהליך. אסטרטגיות משכנתא חדשניות ופתרונות מתוחכמים הם יתרון בעבודה עם מתווכי משכנתאות מנוסים. מצבים רבים דורשים יותר מיחס הלוואה לערך פשוט, אך גם אסטרטגיית משכנתא חדשנית.

אם כרגע אין לך זמן לחפש משכנתא

מכיוון שהשיעורים משתנים שם, ועליך לוודא שהבקשה שלך הופכת במהירות, מתווך משכנתא הוא בחירה נבונה. אם אתה עדיין לא בקשר בנקאי ואינך מרוצה מהתנאים שמציע המלווה המשכנתא הקיים שלך, או אם אתה רוצה את הריבית הטובה ביותר ואת כמות העבודה הנמוכה ביותר, מתווך המשכנתאות יכול לעזור לך. מתווך משכנתא יכול להיות הכרטיס שלך לשיעור נמוך יותר, כך שאם לא הספקת או סבלנות להגיש בקשה למשכנתא ותרצה מישהו מעבר לפינה שיודע לנהל עבורך משא ומתן על שיעור, דבר עם מתווך המשכנתא שלך.

מצד שני, עליכם להיזהר כשאתם עובדים עם מתווך משכנתא מסיבה חשובה אחת: ישלמו לכם רק אם תחתמו על המשכנתא.

בעבר

רוכשי בתים שילמו לסוכני משכנתא עבור הלוואות משכנתא עליהם חתמו המלווים, אך לפי הנחיות 2010, הם כבר לא יכולים. מתווכי המשכנתא משולמים על ידי המלווה או הלווה ותוכלו לבחור כיצד תרצו לקבל פיצוי. חלק מהמלווים עשויים להציע לרוכשי דירות את אותם תנאים ושיעורים בדיוק כפי שהם מציעים למתווך המשכנתא. בהתאם למוצר שתבחרו ולשווי המשכנתא שלכם, מתווכי המשכנתאות יכולים לגבות מכם את שירותיהם.

לדוגמא, למשכנתא בריבית קבועה למשך 15 שנים יש שיעור נמוך יותר מאשר למשכנתא בריבית קבועה ל -20 שנה, אך היא עדיין גבוהה משיעור המשכנתא הממוצע בארצות הברית.

באמצעות מחשבון המשכנתא הפשוט שלנו

תוכלו לגלות מה המשמעות של היכולת לעמוד בבית של 211,000 דולר עם משכנתא בריבית קבועה למשך 15 שנים בריבית של 6.5%. במקום לעמוד בשיעור המלווה, מתווך המשכנתא שלך יעשה עבודת הלגו בשבילך. תפקיד המתווך הוא להשוות הלוואות משכנתא מטעמכם ולמצוא את השיעור המתאים לצרכים שלכם. משכנתא בריבית קבועה היא האפשרות הטובה ביותר לפני שאתה כותב את הצ'ק לעלויות הסגירה.

לעולם לא תדבר עם הבנק או המלווה שלקחו את הלוואת הבית שלך; במקום זאת

מתווך המשכנתא שלך יתקשר בנפרד עם שני הצדדים. בנוסף, מתווכי המשכנתאות ידאגו לתקשר עם המלווה המשכנתא שלכם לפני שתחליטו על הלוואה. לאחר סיום כל הניירת, הם יעבדו בשם הלווה למצוא לכם את שיעור המשכנתא הטוב והנמוך ביותר שיש. לאחר שעבדתם מה הכי מתאים לכם ולמלווה שלכם, תוכלו לעבוד עם המתווך על המשכנתא כדי להבטיח שהעסקה תעבור בצורה חלקה ביום האחרון.

לווים המשתמשים במתווך משכנתא נהנים מניסיון אישי יותר

כאשר איש מקצוע מורשה מטפל בהם. חשוב שלמתווכי המשכנתאות תהיה גישה למידע רב יותר מאשר מנהל הלוואות בנקאי שמוגבל למשכנתאות שמספק הבנק. סוכני הלוואות עובדים אצל מלווים מסוימים ויש להם תכנים באופן קבוע ממספר רב של מלווים כדי לתת לכם את ההלוואה הטובה ביותר למצבכם. אתה יכול לעבוד עם המלווים של המלווה המשכנתא שלך במגוון דרכים, כולל פגישות מקוונות, אישיות או דרך הטלפון.

מתווך יכול לעזור לך להגיש בקשה למשכנתא ויכול לבצע את מרבית ההרמות הכבדות בדרך

בין אם זה רכישת נכס או מימון מחדש של משכנתא. בין אם אתם מחפשים הלוואת FHA, הלוואת VA וכו ', ניסיון בניהול הלוואות והבנת הדרישות עוזרים לפשט את התהליך. בזמן שאתה מחפש הלוואת דירה, מתווך המשכנתאות שלך יעזור לך לנווט בתהליך המשכנתא על ידי תקשורת עם המלווים ואף הגשת ניירת מטעמך.

למתווך המשכנתאות שלך יש ידע מומחה בשוק המשכנתאות והוא יכול להמליץ על עסקאות שמתאימות למצבך האישי. אתה יכול גם להשתמש במחקר של המתווך שלך כדי להשוות בין שווקי משכנתאות שונים, כמו גם אפשרויות משכנתא אחרות.

מתווך משכנתאות טוב אמור להיות מסוגל למצוא לווים עם התעריפים הטובים ביותר, אך גם הלוואות ללווים ללא ציון אשראי פחות ממושלם.

כאשר הגיע הזמן להיות רציני עם המלווה

לווים עם אשראי טוב יכולים להשתמש בברוקר משכנתא כדי לעזור להם לנהל משא ומתן על תנאי משכנתא טובים. עם זאת, זכור כי מתווכי המשכנתאות עובדים בעמלות ויש להם העדפה למלווים שלא תמיד מציעים את התעריפים הטובים ביותר. קונים אחרים יכולים לעבוד גם עם מתווכי משכנתא או מלווים אחרים כגון סוכן נדל"ן או מתווך, מכיוון שהם יכולים לקבל הסכמי הלוואה ממלווים אם יש להם קשר איתם. לבסוף, חלק מתווכי המשכנתאות עובדים בעמלות ועשויים להעדיף למכור משכנתאות למלווים שאינם מהמתחרים ביותר.