הסקר האמריקני למשכנתאות (ASMB) הוא אחד הסקרים המקיפים ביותר של לווים במשכנתאות בארצות הברית. בזמן שאתה כאן, קרוב לוודאי שקיבלת מכתב ששואל אותך לגבי המשכנתא שלך והאם התחייבת או לא. מאגר זה עוקב אחר הבריאות היחסית בשוק המשכנתאות הצרכני ומספק מידע מפורט על ביצועי הלוואות המשכנתא, כולל תשלומים בזמן ומידע על שינויים בהלוואות, עיקולים ופשיטות רגל. מאגר זה מספק מידע על גישה למשכנתאות ולתנאי משכנתא עבור לווים בעלי הכנסה נמוכה בקהילה שלנו באמצעות מאגר נתונים רבעוני מעודכן של נתונים הנדרשים על פי חוק גילוי משכנתא לבית (hmda). הוא עוקב אחר אשראי בר השגה ומספק נתונים על מצב הלוואות המשכנתא בארצות הברית, כמו גם מידע על מצב שוק הדיור ועל שוק הדיור בכלל. מאגר זה עורך מבחני מאמץ לתשלומי מקדמה ומודלים של ברירת מחדל ויכול לשמש את קובעי המדיניות, החוקרים והרגולטורים לשיפור ויישום ניתוחם של ביצועי המשכנתא ושינויים באשראי.

לכל סוג של משכנתא יתרונות וחסרונות והדרך הטובה ביותר לבחור במוצר הלוואה זה לדבר איתך.

משרתי המשכנתא שלך עשויים להיות הבעלים של ההלוואה שלך או להיות המוסד הפיננסי שלך

הם עשויים להיות זכאים לתשלומים של לפחות 840 דולר במסגרת התוכנית הלאומית להסדר משכנתא. אם תאושר לך מסגרת אשראי ביתית, בנק ליברטי לאומי יכסה את עלויות הסגירה שלך. לווים שנמצאים מתחת למים בתשלומי המשכנתא שלהם או מתחת לתשלומים השוטפים שלהם, אך מתחת למשכנתא שלהם, יהיו זכאים להקלה על מימון מחדש במסגרת ההסדר.

ליברטי בנק לאומי יסייע לכם במימון רכישת נכס ריק

אך ישנם מלווים שאינם מציעים הלוואות קרקע פנויות. הלוואת דירה נגבות על פי שווי הבית שלכם, ובהתאם לכמות ההון שיש לכם בבית, תוכלו לקבל ריבית של עד 1,000 דולר על ההלוואה ומעלה – מקדמה של 500 דולר.

במשכנתא בריבית קבועה

השיעור נשאר זהה לכל תקופת ההלוואה. מלווים רבים דורשים ביטוח משכנתא בעת נטילת הלוואה קונבנציונאלית, והיא משולמת מדי חודש או פעם אחת עם סיומה. ביטוח משכנתא יכול לעבוד עם שיעורי הריבית שלך, אך מלווים רבים אינם דורשים זאת. בעוד שתשלומים חודשיים במשכנתא בריבית קבועה הם יחסית יציבים, התשלומים על הלוואת ARM ישתנו לעתים קרובות.

הסקר הלאומי למוצא משכנתא (NSMO)

הוא סקר שנתי של שוק המשכנתאות שנערך על ידי מינהל השיכון הפדרלי (FHFA). באופן ספציפי, על FhFA לאסוף נתונים על משכנתאות בודדות (כולל משכנתאות סאב פריים ולא מסורתיות) ותנאיהן עבור כל משכנתא בודדת כדי לזכות בהלוואה. ג'יני מיי מבטיחה הלוואות ממנפיקים מאושרים, בדיוק כמו סוגים אחרים של הלוואות, אך אין נקודות נתונים רבות עבור הלוואות בודדות.

לאחר השלמת ההנפקה, NMDB יעודכן והתחייבויות ההלוואות יתקבלו על ידי הבנק המרכזי והבנק הלאומי. הבנק מחזיר ונותן לאנשים להישאר בבתיהם הוא זכייה – זכייה. אנו עוברים כמעט את השלב הראשון של התוכנית הלאומית להבטחת משכנתא (NMP).

עיקולים משפיעים על כולם, אך גם מי שמשחק לפי הכללים ומשלם את המשכנתא החודשית בזמן מושפע מעיקולים. עם זאת, נצטרך לפעול מכיוון שעיקול משפיע על כולם וגם אם הם משחקים לפי כל הכללים, הם עדיין יושפעו.

בעלות על בתים

היא אבן הפינה של החלום האמריקאי, והבנק הלאומי ליברטי רוצה לעזור לממש אותו. עם חווית לקוח דיגיטלית מובילה בתעשייה, דטרויט – המבוססת על הלוואות Quicken (NASDAQ: QLO) – מאפשרת לחלום האמריקאי, המלווה המשכנתא השני בגודלו במדינה, להחזיק בתים וליהנות מחופש כלכלי. על בסיס מורשת זו, יצר המלווה בשנת 2010 חטיבה העובדת ישירות עם משרד השיכון והפיתוח העירוני האמריקני (HUD) ובנק הפדרל ריזרב לדטרויט.