אנו מציגים את היתרונות הסביבתיים והכלכליים הנובעים מהקמת מפעל אנרגיה ירוקה מתחדשת במזבלה המחוזית. הקמת מפעל גז טבעי וחשמל במזבלה תיצור עבודות בנייה ותפעול ותניב הכנסות ממסים של יותר מ -1.5 מיליון דולר מדי שנה עבור מחוז שפיצלר.

שפיצר נאם במסיבת עיתונאים לתמיכה במתקן בסך 60 מיליון דולר שנבנה על המזבלה בגודל 725 דונם, שלפי המחוז הוא אחד הגדולים בחוף המערבי.

שפיצר

היא החללית השלישית המוקדשת לאסטרונומיה אינפרא-אדום, אחרי IRAS (1983) ו- ISO (1995-98), והיא אחת המצפות הגדולות שלא שוגרו ממעבורת החלל כמתוכנן במקור. שפיצר נוצר מגז ואבק בשם L1014 שנראה בעבר כהה לחלוטין על פני כדור הארץ – במצפים. היבט נוסף במשימתו של מעבר הוא להפעיל את הרקטה עצמה בזמן שהיא עוברת בשלב המסלול.

נושא נוסף שפיצר צריך להתיר הוא אם יש פרקים של פסיכוזה הקשורים ל- BPD. המקצוע חלוק בנושא זה וכוח המשימה השעה אותו בכל פעם שהוא מראה סימנים של התחשבות בדאגות הפסיכואנליטיקאי.

ה- EPA מצא גם כי לשפיצר סופק עותק של הפקודה

יעץ לקרוא אותו, ועורך דין ייצג אותו. איש אינו יכול להאשים אותה בכך שלא קראה את הכלל באופן מיידי, אך העיכוב בהגשתו נגרם במידה רבה ממדיניותו המטעה של ה- ALJ. אנו גם מצפים כי להחלטה של היום תהיה השפעה מוגבלת מכיוון שכאמור לעיל, ברגע שהיא הבינה שהיא עומדת בהרחבה, היא תשכלל את הערעור שלה ותדחוף להארכה נוספת על מנת 'לשכלל' אותה, במקום לכפות אותה. לסקירה מוקדמת ולכניעה.

בהתאם, דחיית הוועדה למינויו של שפיצר בוטלה, וכעת הוא מבקש לבדוק את הצו. למשרד התובע הכללי של מדינת ניו יורק ולמשרד להגנת הסביבה הממלכתית הזכות לעיין בהחלטת הפאנל במלואה.

חוזה המצוינות

הוא יוזמה מרכזית של המושל שפיצר, והוא מחייב מחוזות בתי ספר בעלי ביצועים נמוכים כדי לעמוד במדדי אחריות וביצוע מסוימים. סנגורו של NSYSA היה חיוני בדחיית הצעתו של שפיצר כי החוק יכלול הוראה שתאפשר להתמוסס מחוז בית ספר לאחר מספר שנים אם יתגלה שהוא אינו מספק. ועדת מילשטיין, שמונתה על ידי המושל בשנה שעברה לחקור סוגיות של סמכות ציבורית ומשילות, כוללת גם חברי מועצת החינוך של מדינת ניו יורק ואיגוד מועצות בית הספר בקליפורניה. בסופו של דבר, המחוז הסכים לשלם את מה שהאנט היה מרוויח במחלקת השריף אם היה פורש בסוף 2006 ומקבל את ההורדה. המחוז ישלם גם קצת יותר ממיליון דולר למערכת הפרישה של עובדי מחוז אורנג 'כדי להחזיר את האנט בתשלומי הפנסיה שהיה משלם לו האנט היה ממשיך לעבוד. ה- IT נפתר לאחר שמשרד החינוך קיבל פיצוי מוערך בכ- 25,000 $ בגין הטבות הפנסיה של האנט.

מכתב משפיצר

רוריק ופלוגה מיום 26 במרץ 1925 המציע הצהרה על אג"ח מחוז הניקוז של אברגליידס. הוא מכיל שני מכתבים שצוטטו במכתב למחלקת הבריאות בפלורידה ולמחלקת הבריאות הממלכתית בפלורידה (MEETH). אני כותב כדי להתלונן כי ישנם ספקים כנים אחרים שאינני מכיר ואינני מכיר.

שפיצר הגיש תלונה מוקדמת לוועדת הערר הסביבתית של ה- EPA

וציין את הנוסח המטעה בצו של ה- ALJ. אף על פי שפיצר הצהיר כי העובדות המפורטות בתלונה זו מדויקות באופן סביר, ה- EPO פרסם החלטת חירום ב- 1 במאי 2014, והטיל אחריות על שפיצר בגין ההפרות הנטענות בתלונה זו.