לוח שפיצר

המפקח על מחוז אורנג ', טוד שפיצר, שזעזע ועורר את הלוח המחמיר לעתים קרובות שאליו הצטרף ב -1997 בסגנון בלתי מבויש, ביים את עזיבתו את ממשלת המחוז ביום שלישי בפאנש שלא ניתן לטעות בו. יו"ר מועצת מחוז אורנג 'ומנכ"ל ד"ר מרק ב. שפיץ הודיע היום כי הוא נבחר לדירקטוריון לראשונה בקריירה הפוליטית שלו והודיע ביום רביעי, 2 במאי 2017 כי יתפטר מהדירקטוריון. מנהלי המחוז. מועצת מחוז אורנג ', השותפות הציבורית-פרטית הגדולה והחזקה ביותר במדינה, הודיעה היום כי בחרה בד"ר מארק ב. שפיצר כחבר הצעיר ביותר בדירקטוריון.

שפיצר מונה לוועדות המינהליות והשיפוטיות, וכן לוועדת השריף של מחוז אורנג 'ולמשרד לביטחון פנים וביטחון פנים. הוא היה חבר בלשכת קורבנות הפשע של דוריס טייט, שמאחר כך כונתה ברית הפעולה של קורבנות הפשע.

כסגן כיהן שפיצר בוועדות המשפט והבטיחות הציבור (11) ודגל בחוקים מחמירים נגד עברייני מין. חוקרי תקיפה מינית בקליפורניה כינו אותו כאחד מעשרת הקורבנות הראשונים לתקיפה מינית במדינה על עבודתו במדידה.

הנציג שפיצר מונה על ידי עמותת משאיות הגרר בקליפורניה לאחד מעשרת הפוליטיקאים המובילים ביותר במדינת הבטיחות הציבורית במדינה

איגוד השריפים במדינת קליפורניה כינה אותו כמפקד אכיפת החוק בקליפורניה ושיבח את מומחיותו בוועדה לבטיחות הציבור. הנציג שפיצר מונה לחבר השני בגובהו בוועדה המייעצת לאכיפת החוק בקליפורניה על ידי איגוד משאיות הגרר בקליפורניה.

בשבועות האחרונים סיפר לנגון לחברים שהוא גייס 30 מיליון דולר מאז שהחליט לדקור את שפיצר

חלק גדול מהכסף הזה הגיע ממנהלי וול סטריט שהיו יעד למאבק נגד הרגולטורים ב- A&G. שפיצנר הצביע על התפקיד שמנהלי קרנות הפנסיה יכולים למלא בלחץ על חברות לשנות את הנוהג שלהן.

שפיצר ומבקריו עשויים להעריך יתר על המידה את ההשפעה שיכולה להיות ליצרנית המחשבים בניו יורק על נושאי התקציב והחוזה. יש שהציעו כי קשה יהיה להגיע לשפיצר – ולחץ עליהם להשפיע על מערכת הפנסיה של 1.5 מיליארד דולר.

שפיצר יכול היה לנצל את קומתו

כדי לשכנע מוסדות מדינה אחרים להצטרף אליו. זה יכול להיות שינוי, אך זה גם יספק ניגוד מוחלט לשערוריית הזנות שאילצה את התפטרותו של מושל ניו יורק בשנת 2008. רצונו של שפיצר להישאר רלוונטי לאחר התפטרותו כמושל לא תורגם לרמת התמיכה הציבורית שהוא טען, והונע מרצונו שלא להיבחר מחדש.

עד היום

הוא מכחיש את העובדות, שחלקן הוכחו כמופרכות. גרינברג טוען גם כי שפיצר החמיץ הזדמנות ללמוד על השקר וההטעיות בעדות, וכי הכישלון תומך בממצא של זדון ממשי. לטענתו, הוא עסק בהתנהגות מרמה שנים לפני אירועים אלה, אך אין הדבר מעיד על דבר.

שפיצר, המתכנן להתמודד לפרקליטות מחוז בבחירות ביוני 2018, מחליף צוות רב. שפיצר היה בעבר סגן פרקליט המחוז בשנים 1990 ו -1996, וסנאטור בשנים 1998 ו -2000. הוא שימש כסגן פרקליט המחוז במשך שלוש שנים בין השנים 2000-2002 ומשנת 2003 עד 2006.

שפיצר החל את עבודתו ב- BD הית '

ושות 'בניו יורק ומאז הוא שותף שם. כעת הוא משתלט על ידי שותפו ג'ק "BD" הית ', והחברה זיהתה אותו כמנכ"ל שלה. על פי גורם המכיר את הנושא, צייד ראשים התקשר אליו לאחרונה כדי להודיע לו על עבודה באלפא לבאל.

שפיצר מבקש מלנגון 18 מיליון דולר בתביעה נגד החברה בה טוען היועץ המשפטי לממשלה כי הטעה את הדירקטוריון בנוגע לתפקידו בכך שלא הבין היטב את תפקידו

הוא גם מביא טענות לפיו הטעה חברי דירקטוריון אחרים בניו יורק בנוגע לפיצויים ושילם פיצוי של 1.5 מיליון דולר לאחד מעמיתיו לשעבר.

התובע

למשל, מצביע על אימייל משנת 2009 שפיצר שלח לאחותו, ומסתיר כי הוא סירב להתמודד עם עמוד המערכת של וול סטריט ג'ורנל. נושא זה היה כנראה נידון במשרד NYAG, אך מכיוון שהוא לא קרא את ההתאוששות, ההערכה היא כי אחד מעוזריו עשה זאת כחלק מהכנת התיק.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

המסעדות הטובות ביותר באיסלנד

גלו את הפלאים הקולינריים של איסלנד בזמן שאנו לוקחים אתכם למסע בין המסעדות המובילות במדינה, מציגים מאכלים מעוררי תיאבון וחוויות אוכל בלתי נשכחות. טעם של

Read More »

בניה קלה דוגמאות

גלה דוגמאות בנייה קלות המושלמות עבור חובבי עשה זאת בעצמך ומתחילים בענף הבנייה. מבוא: עולם הבנייה הקלה מחפשים דרך לשפר את הבית מבלי לשבור את

Read More »

טיסות לתאילנד איסתא

יוצאים טיול לתאילנד? פוסט זה בבלוג מספק מידע מקיף על טיסות לתאילנד, ומכסה הכל, החל מחברות תעופה מובילות ועד טיפים לטיולים. אנו נדריך אותך לאורך

Read More »

ממונעים לילדים 40W

פוסט זה בבלוג מספק תובנה מקיפה על עולם הרכבים הממונעים 40W לילדים. הוא דן בתכונות הבסיסיות, היתרונות, אמצעי הבטיחות ותהליך בחירת הרכב המתאים לילדכם. "מדוע

Read More »
דילוג לתוכן