מחזור משכנתא

הדיור חשוב מאוד לכלכלת ארה"ב, ועלינו להתמקד בדרכים להשגת מימון משכנתאות מחדש. מינהל השיכון הפדרלי ביצע לאחרונה שינויים בתכנית מימון ההלוואות מחדש שנועדו להגן על משלמי המסים וגם למנוע את שיעורי הפירעון למשכנתא לעלות יותר מדי.

מבחן הלחץ ידרוש מרוכשי דירות המבקשים משכנתא ממלווה מוסדר ממשלתי לעבור בדיקה המעריכה את הלואות ל"מחיר סביר לעומת ריביות שאינן גבוהות מ"שיעור הלחץ "שקבע בנק קנדה

– הלווה שרוצה לקחת משכנתא ישקול ברצינות את ההלוואה והמלווה יעריך מידע זה לפני שיקבל החלטה אם להלוות. באופן אידיאלי, הלווים צריכים לבחור שיעור קבוע לטווח קצר – תקופה המאפשרת למלווים. להשלמת תהליך ההלוואה. כרגיל, 25-30 שנה יהיו תקופת המקסימום הרגילה, עם אפשרות להאריך את תקופת הסגירה לאחר רכישת בית.

עם זאת

זו יכולה להיות החלטה קשה עבור הלווים לקבל כאשר הם מנסים לקבל משכנתא. אם שיעורי המשכנתא הקבועים יעלו בסופו של דבר, עדיין אין אפשרויות אחרות עבור הלווים. המשמעות היא שרוכשי דירות ומממנים מחדש של משקי בית צריכים לתכנן זמן רב מהצפוי במקור. הבקשה נדחית על ידי מבטח, עליך להבין מדוע לפני שתחליט על הצעד הבא.

אם ריבית

רק למשכנתא יש תקופה קבועה, אתה יכול להמשיך איתה לכל אורך חיי המשכנתא. כדי לנתח נכון תוכנית משכנתא, הלווים צריכים לחשוב כמה זמן הם רוצים לשמור על ההלוואה. מומחים מנוסים במשכנתאות יכולים להעריך את מצבו של הלווה ולהמליץ על תוכניות המשכנתא המתאימות ביותר, ומאפשרות ללווה לקבל החלטה מושכלת.

ניתן להבין את המונח "מחזור משכנתא" כתהליך של משכנתא שנמשכת ממועד ההחזר ועד לסיום תקופת ההלוואה. מחזור המשכנתא כולל חמישה שלבים, כאשר הראשון מתחיל ברגע שתגישו בקשה למשכנתא.

לכל מערכת משכנתא יש את התנאים וההגבלות שלה

שכל אחד מהם עוקב אחר הכללים והתקנות שלה. הופעת משכנתאות או תת קבוצה של יוזמות הלוואות הוא תהליך מורכב ומפותח הכולל צעדים רבים המשתנים ממלווה למלווה, אך דבר אחד שנשאר זהה הוא מחזור החיים של המשכנתא. כשאתה מגיש את הלוואת המשכנתא שלך לאישור, ישנם כשבעה צעדים שונים. ישנם שלושה שלבים עיקריים של משכנתא: ראשון, שני, שלישי ורביעי.

במשכנתא בריבית קבועה, הלווה משלם את אותו שיעור עבור תקופת ההלוואה. כאשר קבוע הריבית, הם נשארים קבועים לכל החיים – הלוואות לטווח ארוך, ואם הם לא קבועים בשלב הראשון, השני, השלישי והרביעי, הם משתנים.

ריבית משכנתא מתחילה בסוף הקדנציה ומפסיקה רק כאשר ההלוואה בתשלום מלא. עם זאת, הריבית על המשכנתא מתחילה בתחילת השלב הראשון, השני, השלישי, הרביעי והחמישי ומסתיימת לאחר מילוי ההלוואות במלואן, אך לא בשלב הרביעי.

אם אתה מממן את הבית שלך במשכנתא

הריבית תלויה בזמן הסגירה ושיעור המשכנתא נמוך יותר. בעבר נדרשו כמה ימים עד שהמנעול נסגר, אבל עכשיו זה לוקח 40 עד חמישה ימים בממוצע. תכנון בית שני יכול להוסיף שבוע לסיום, מה שיכול להגדיל את ריבית המשכנתא ואת עלויות הסגירה. זכרו כי תצטרכו להעביר את נעילת הריבית למשכנתא לשיעור קבוע למשך 15 הימים בכדי לאפשר שיהיה פחות פער בין השיעור שאתם מקבלים בפועל לבין העסקה הרצויה לכם. אם אתה מחשיב כעת את כל העסקאות לרכישה ומימון מחדש, כעת נדרשים 42 יום בממוצע להשלמת הלוואת דירה והיא יקרה מתמיד.

תוכל להאיץ את התהליך על ידי קבלת משכנתא שאושרה לפני שתחפש בית ברצינות

המלווה המשכנתא שלך יתכנן את הערכת שווי הבית שלך, והערכות יתבצעו רק אם בעלי בתים ממחזרים מחדש או אם ההלוואה אינה עומדת בדרישות הערכת השווי החדשות והייעילות של בנק הפדרל ריזרב של ניו יורק.

לעתים קרובות נעשה שימוש גם בשילוב של משכנתאות בריבית קבועה ומשתנה, כאשר הלוואת המשכנתא הינה בשיעור קבוע ומשתנה בסוף התקופה. זה יכול להיות כרוך בתוכניות פירעון מורכבות והוא משמש בצורה הטובה ביותר עבור לווים מבחינים.

אם אתה מודע לתהליך מחזור המשכנתא, וודא שאתה מתמודד עם התהליך שינחה אותך בתשלומים ובהוספות.

אם אתה יודע את גודל ההלוואה שאתה צריך לבית החדש שלך

מחשבון משכנתא הוא דרך קלה להשוות בין סוגי משכנתאות ממלווים שונים. אם תוכלו לבדוק את המספרים מראש ולאזן את התוצאות לטובתכם על ידי ביטול הלוואות המשכנתא, הגיע הזמן להפוך למאמינים במחזורי המשכנתא. מחזורי משכנתא הם אסטרטגיית החזר אם ברצונך לצאת לפני שיעורי המשכנתא יעלו. בעוד שמשכנתא רגילה עם החזר היא כמו הליכה ותכנית של חודשיים עד ארבעה חודשים היא ריצה, רכיבה על אופניים עם משכנתא אינה דומה לאנס ארמסטרונג.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן