מחשבון הלוואה

רוב האנשים משתמשים במחשבון אשראי כדי לחשב את תשלומי הקרן והריבית, אך מה לגבי שיעורי הריבית על הלוואותיהם? מחשבון הלוואות אישי זה יכול לעזור לך לאמוד את התשלומים החודשיים שלך על סמך מידע כלשהו. אתה יכול גם לראות את שיעורי הריבית על ההלוואות שלך, כמו גם דרכים אחרות להפחית את החוב שלך. באמצעות מחשבון הלוואת רכב זה תוכלו לאמוד תשלום חודשי ולראות כמה ריבית תשלמו בסך הכל. לדוגמא, אם אתה משלם הלוואה בזמן דחוס, ייתכן שיהיה לך משכנתא ל -15 שנים.

הקפד לנסות תנאים שונים

כדי לראות כיצד הם משפיעים על התשלומים החודשיים שלך ועל הריבית הכוללת. המשמעות היא גם שתשלמו יותר ריביות לאורך כל תקופת ההלוואה, אך תוכלו לחסוך שנים רבות של חיים על ההלוואה על ידי החלת התשלומים הנוספים ישירות על ההון שתקבלו בתחילת תקופת ההלוואה. כעת השתמש במחשבון תשלום משכנתא זה כדי לראות כמה אתה יכול להרשות לעצמך להחזיר מראש. חוסך לך כסף לאורך זמן. לטווח ארוך יותר, יש לך את המותרות של תשלומי הלוואות חודשי נמוכים יותר.

תוכל להשתמש במחשבון ההלוואות האישי שלמטה

כדי לראות כמה תשלם בסך הכל בכל חודש, וגם כדי לעזור לך להשוות בין האפשרויות שלך. תוכלו להזין את מחיר הבית המרבי שאתם שוקלים ולחשב את המחשבון עבורכם את סכום ההלוואה. השתמש במחשבון זה או בקר במחשבון תשלום המשכנתא שלנו כדי לראות כמה אתה יכול לקבל. לפרטים נוספים לחץ על הקישור ובקר במחשבוני האשראי שלנו לקבלת מידע נוסף על אופן ביצוע החישוב ורשימה מלאה של אפשרויות זמינות.

אתה יכול להשתמש בשיעור שמעניק לך המלווה פוטנציאלי אם אתה עובר את תהליך האישור מראש או שוחח עם מתווך משכנתא

אפריל המשוער יהיה תלוי בשיעורי הריבית של המלווה וגורמים אחרים כגון גודל ההלוואה וסוג ההלוואה. הריבית בפועל עשויה להיות שונה משיעור הריבית שצוין או מוצג והיא תתבסס על קריטריוני הזכאות של המלווים שלך, הכוללים את ציון האשראי שלך, הכנסותיך, גודל ההלוואה וקריטריוני הזכאות שלך (המשתנים בהתאם למטרת ההלוואה).

לרוב ההלוואות האישיות יש חיובים ראשוניים

אך ייתכן שלא תרצה לשלם יותר אם תבחר להחזיר את ההלוואה שלך מוקדם יותר. בעת השוואה בין מלווים והצעות הלוואות, מצאתי כי חלק מההלוואות אני רואה הם עבור הלוואות אישיות, שהם בדרך כלל אחוז מסכום ההלוואה. סוג נוסף של עמלה שיש להיזהר מהם הם קנסות מקדימים, שבדרך כלל גבוהים משיעור הריבית.

מכיוון שיש מלווים שמוסיפים דמי תמריץ להלוואה במקום לנכות את העמלות הללו מהתשלום

אני משתמש בדמי האשראי הכוללים במחשבון מד האשראי שלי. אתה יכול לנכות את סכום ההלוואה בעצמך, אז ודא שאתה לוקח בחשבון את זה כשאתה מחליט כמה אתה רוצה ללוות. —- – נסה להסתכל סביב אחרים צריך למצוא את השיעור הנמוך ביותר תוך שמירה על ריבית נמוכה ככל האפשר וציון האשראי שלך גבוה ככל האפשר. השתמש במחשבון המשכנתא כדי לענות על שאלות אלה ועזור לך לחנות ולהשוות עסקאות כדי לקבל את ההלוואה הטובה ביותר עבורך, אך זכור להבטיח שאתה מקבל עסקאות טובות במחיר טוב, עם הנחה טובה.

בעת שימוש במחשבון המשכנתא, תצטרך לדעת גם את יחס החוב / הכנסה שלך (DTI) ודירוג האשראי שלך. מחשבוני משכנתא אחרים יכולים לענות על שאלות אלה, כמו גם שאלות אחרות כגון ה- DTI, יחס החוב להכנסה וגורמים אחרים.

כאשר אתה מתחיל להשוות הלוואות ממלווים שונים

מחשבון ההלוואות האישי שלך יראה לך סכומים שונים לתשלומי הלוואה חודשית אם אפריל ותנאי האשראי שונים זה מזה. דוגמה לכך היא מחשבון תשלום הלוואות אישי, המציג בפניכם את התשלומים החודשיים עבור שני סוגי אשראי שונים: הלוואה לשנה והלוואה לשלושה חודשים.

לאחר הזנת כל המידע הנ"ל, תראה את התשלומים החודשיים המשוערים שלך ואת הריבית שיש לשלם. לחץ על הכרטיסייה לוח זמנים והזז את המחוון כדי לראות כיצד יתרת ההלוואות שלך צונחת לאורך תקופת ההלוואות שלך.

הזן 1

5 או 10 שנים במחשבון המשכנתא כדי לראות כיצד ישתנו תשלומי המשכנתא החודשיים שלך. שחקו עם הלוואות מסוגים שונים וריביות ותנאי אשראי שונים כדי לראות כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם מהבית. שנה את הריבית על הלוואות שונות ואת התנאים של כל הלוואה כדי לראות כיצד הן עשויות להיות טובות יותר או גרועות יותר למצבך. תוכל גם לשנות את הריבית על ההלוואה שלך, את סכום ההלוואה ואפילו את משך הזמן בין כל תשלום במחשבון כדי לראות כיצד התשלומים החודשיים משפיעים על תשלום המשכנתא הנוכחי שלך, כמו גם על התשלום החודשי העתידי שלך.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן