בין אם אתם מחפשים לקנות בית חדש או רק מתחילים לעשות מחקר, מחשבון משכנתא הוא כלי שימושי שיעזור לכם לתכנן את העתיד. שימוש במחשבון משכנתא מקוון יכול לעזור לך לחזות את תשלומי המשכנתא החודשיים שלך, כמו גם לעזור לך בתכנון הפיננסי שלך.

גם אם הכישורים המתמטיים שלך חלודים מעט

מחשבון משכנתא יכול להוציא את כל העבודה הקשה בחישוב התשלומים החודשיים שלך והעלויות הנלוות. מחשבון תשלום חודשי למשכנתא יציג לכם גם את תוכנית ההחזר עבור המשכנתא שלכם, ויראה לכם את הכסף שתשלמו בריבית וחיובים במהלך הלוואת הבית שלכם.

אם אינך בטוח אם המונח מתאים לך

תוכל לבחון אפשרויות שונות להלוואת דירה באמצעות מחשבון תשלום משכנתא. כדי לקבל מושג כמה תחסוך בפועל תחילה, נסה להזין את שיעור ה- ARM למשך 30 שנה למחשבון המשכנתא שלך. מחשבון האשראי שלך גם יאפשר לך לראות כיצד ההון ששולם מראש יחסוך לך כסף לאורך זמן. כעת השתמש במחשבון תשלום המשכנתא כדי לראות את ההבדל בשיעורי הריבית בין הלוואות ARM להלוואות שאינן ARM, סכום הריבית שאתה משלם על התשלומים החודשיים שלך, וגם את אחוז ההון שאתה צריך לשלם מראש עבור ההון. המחשבון למטה יכול גם להראות כמה אתה יכול לחסוך על ידי תשלום הלוואתך מראש ואיך זה יסתדר לאורך תקופת ההלוואה שלך.

לווים שבחרו משכנתאות שונות כולל ARM בריבית קבועה יכולים להשתמש במחשבון זה

כדי להשוות את עלויות הריבית שלהם. התחל עם מחשבון המשכנתא לעיל וראה את ההבדל בשיעורי הריבית בין הלוואות ARM להלוואות שאינן ARM, סכום ההון שעליך לשלם מראש עבור ההון, ואחוז ההון ששילמת מראש. לווים שבחרו משכנתא שונה (כולל שיעור קבוע) מאשר ARM יכולים להשתמש במחשבון זה כדי לחזור על המשכנתא השנייה ולהשוות בין השניים.

לווים יכולים להשתמש במחשבון זה

כדי לראות כיצד תנאים והגבלות אלה, יחד עם שיעורי הריבית, משפיעים על תשלומי המשכנתא והאם הטווח הקצר הוא ההשקעה הטובה ביותר. על ידי בירור מה יעלה מחשבון המשכנתא שלך ומה התשלומים תמורת פחות או יותר כסף, מחשבוני משכנתא אלו יכולים לעזור לקונים למצוא טווח מחירים טוב לרכישת בית, ומאפשרים ללווים פוטנציאליים לחשב את העלויות החודשיות שלהם בעצמם. כדי לברר אם הבית נמצא בטווח המחירים שלך, זה יכול גם לעזור ללווים לקבוע את המקדמה האופטימלית.

מחשבון המשכנתא החודשי יראה לכם פרטי מיסים ועמלות כשתחליטו לבצע תשלומים חודשיים

מחשבון המשכנתא יראה לך בדיוק כמה מס או עמלות תצטרך לשלם אלא אם תבחר באופציה "כל שבועיים". המחשבון של Trulia מבקש ממך את המיקוד שלך כדי שתוכל לחשב כיצד שיעורי המס המקומיים משפיעים על המשכנתא שלך על הבית שלך, מה שישפיע על העלות החודשית הכוללת שלך לבעלות על הבית.

מחשבון הלוואות משכנתא בבנקרט מחשב את התשלומים החודשיים שלך ויכול לעזור לך לקחת בחשבון מיסים ועמלות וכן גורמים אחרים כגון עלויות ביטוח ומס

לאחר שעשית זאת, השווה את שיעורי המשכנתא הטובים ביותר לשנתך כדי לראות איזה מלווה מתאים לצרכים שלך. אם אתה משתמש במחשבון משכנתא כדי לחשב את זמינותך למשכנתא, ייתכן שתרצה לחפש כמה מלווים לקבל משכנתא כדי לוודא שאתה מקבל שיעור טוב. ודא שאין יותר מדי מלווים שאתה יכול להרשות לעצמך ונסה להסתובב עם מלווים אחרים כדי למצוא את השיעור הנמוך ביותר ולהשאיר את התשלומים שלך נמוכים ככל האפשר למשך זמן רב ככל האפשר.

אתה יכול להשתמש בתעריפים אותם נותנים המלווים הפוטנציאליים כאשר אתה עובר תהליך אישור מראש או משוחח עם מתווך משכנתא.

הריבית הספציפית שלך תלויה ביחס החוב להכנסה שלך

שהוא סכום החוב ותשלומי המשכנתא החדשים שלך חלקי ההכנסה החודשית ברוטו שלך. שימוש במחשבון משכנתא יכול להוציא חלק מהעבודה ולסייע לך להחליט אם יש לך מספיק כסף להרשות לעצמך משכנתא. למשכנתא בריבית קבועה יש את הסכום הכולל של ההון והריבית בכל חודש, אך אתה יכול וצריך להתאים את תקופת ההלוואה. לדוגמא, אם ההלוואה שלכם תוחזר בזמן דחוס, תוכלו לקבל משכנתא ל -15 שנים ולהחזיר אותה על פני תקופה של 15 שנה.

מחשבון תשלום המשכנתא לעיל

הוא מחשבון שיעורי מובטח שיעזור לכם לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר לגבי רכישת הבית שלכם ומהווה נקודת התחלה טובה. אנו מדריכים לקוחות בהלוואות VA באמצעות מחשבון המשכנתא המובנה שלנו לחישוב עלות הלוואת הבית שלך. אנו נדריך אתכם בתהליך אומדן תשלום המשכנתא, שיעורי הריבית, עלות קניית הבית והתשלומים החודשיים.