מחשבון שפיצר

טלסקופ חלל שאמור לחפש אבק בין-כוכבי נושך כעת את האבק ממחקרו שנחקר פעם. שמו של האסטרופיזיקאי לימן שפיצר ג'וניור, שהיה אחד הראשונים שהעלה את הרעיון להשתמש בטלסקופ בחלל, טלסקופ החלל המחודד עובד עם הליום קריוגני מאז 2009, בו הוא משמש לקירור.

ציון 10 נחשב בטווח הקליני, ונקודת חתך ל -10 נקבעה עם 1.5 מתוך 1,000 נקודות אפשריות בסולם שבין 1 ל 10.

הנתונים המשמשים ב החישוב לעיל זמין בדוחות חודשיים על לוח המחוונים של המלווה

והמלווים יכולים לחשב את התשואות שלהם בכל דרך שתרצה. בחרנו בהנחות אלו מכיוון שאנו מאמינים כי חישובים אלה הם הטובים ביותר לחזות תשואות עתידיות, כולל תזרים הון, על תשואות. הנתונים בהם השתמשנו לתיאור החישוב זמינים בדו"ח החודשי שלנו ובמרכזי המחוונים של המלווים. יתכן שהמלווים חישבו את ההחזרות שלהם בצורה המתאימה להם, אך לא עשינו זאת.

אתה יכול צפה גם בתרשימי החזר שונים עם מספרים שונים

כדי לראות מה ההבדלים כאשר אתה משנה את שיעורי הריבית השונים שאתה יכול לקבל. תרשימי ההחזר של הלוואת רכב יכולים להיות גם כלי שימושי לקביעת השאלה אם ברצונך לבצע את התשלומים החודשיים שלך. – —- אם ברצונך לקחת הלוואה ולהשתמש בתוכנית פירעון, תוכל להשתמש במחשבון משכנתא כדי לאמוד את עלויות המשכנתא הכוללות על סמך ההלוואה הספציפית שלך. ייתכן שתצטרך לבנות מחדש את תוכנית ההחזר שלך מאפס, או שתצטרך ליצור נוסחה באמצעות התוכנה בה אתה משתמש. ברגע שאתה יודע את תנאי האשראי שלך, שיעורי ריבית וגורמים אחרים כגון ריבית וגובה ההלוואה, תוכל לחשב את לוח הזמנים להחזר שלך מבלי שתצטרך להשתמש בתזמון החזר מקוון מחשבון דואר.

לאחר חישוב התוצאות, מחשבון ההחזר מראה לך בטבלה כיצד פחתים הון וריבית על בסיס חודשי. המחשבון משתמש בשילוב של ריבית וסכום הריבית הכולל על ההלוואה, כמו גם תוכנית ההחזר, כדי להוסיף את הריבית על הנתון הסופי.

ניתן לבצע חישוב זה באמצעות פונקציית xirr ב- Excel

אך אם תנסה לאמוד ולהשוות את התשלומים החודשיים שלך על סמך סכום נתון, עליך גם לחשב אותם. במקרים בהם כסף ניתן או מתקבל כתזרים מזומנים (למשל בעת השכרת בית או פירעון הלוואות) או במועדים שונים, יש צורך להשתמש בחישוב ההחזר הפנימי. נראה שהתשואה על התשלומים שהתקבלו מההלוואה חיובית, ואילו ההשקעה בהלוואה נראית שלילית. הפונקציה XIRR מחשבת תשואות פנימיות על ידי ציון שיעור הריבית הצפוי, משך החזר ההלוואה הצפוי וסכום ההשקעה הכולל.

תוכלו גם לקחת בחשבון גורמים אחרים כמו גודל ההלוואה, שיעור הריבית וסכום ההשקעה הכולל.

ערך משוער, שהוא הסכום שאתה מצפה, מתווסף לערך החיובי על ידי תאריך הערך ביום החישוב.

אם אתה יוצר תוכנית החזר משלך ומתכנן תשלומי הון נוספים

ייתכן שיהיה עליך להוסיף פריט נוסף כדי לקחת בחשבון שינויים נוספים ביתרת ההלוואה. התשלום הסופי עבור ההלוואה שלך עשוי להיות שונה, ולכן יש להתאים אותו כדי לעגל את חישוב התשלומים שלך. אם החישוב שלך שגוי מכיוון שגיל התיק צעיר מדי, חישוב ה- xirr לא מופיע בהלוואה הראשונה שאתה עושה. חזור על שלבים אלה כדי ליצור לוח זמנים משוער לכל תקופת ההלוואה.

בנוסף

המלווים חייבים להבין שאם הם מפסיקים להלוות, ערך ההלוואה עשוי להיות נמוך מהערך המחושב, מכיוון שההלוואות המוקצות לקרן הגידור מוחזרות בתשלומים. מרבית המלווים משתמשים בשילוב בין לוח התשלומים החודשי לבין סכום הריבית הכולל על ההלוואה כדי לקבוע לוח זמנים להחזר ההלוואה. מכיוון שתשלומי אשראי כוללים בדרך כלל חלק מהריבית ששולמה לבנק שלך, חישוב התשלומים החודשיים שלך פשוט כמו לחלק את מחיר הרכישה במספר החודשים בתקופת האשראי שלך. על ידי התבוננות בתרשים החזר ההלוואה לרכב שלך, אתה יכול לקבוע כמה תשלומים אתה צריך לשלם כדי לשלם פחות ריבית על ההלוואות שלך.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן