שיעורי המשכנתא הביתיים אינם ניתנים לעמוד בפנינו כיום, ואתה עשוי לחשוב על מימון מחדש של המשכנתא שלך כדי לנצל שיעורים נמוכים יותר, החלפת חברות משכנתא, הפחתת תשלומי המשכנתא החודשית שלך, או שימוש בכסף שמממן מחדש כדי לבצע רכישה גדולה. תנאי המשכנתא הקיימת עשויים לכלול תנאי אשראי שיהפכו מימון מחדש לשיחה גרועה.

סיבה נוספת להיות זהירים בעת מימון מחדש של המשכנתא

לעיתים העלויות הנוספות הנובעות מתשלומי המשכנתא החודשיים החדשים שלך יכולות למחוק את כל החיסכון שאחרת היית מקבל ממימון מחדש. יתכן שתצטרך לשלם שיעורי קנס על המשכנתא המקורית שלך, ולעיתים אף יותר אם אתה מממן מחדש, וזו אחת הסיבות הנפוצות יותר.

אם כרגע יש לך ARM ואתה חושש מאיפוס ריביות עתידיות

כדאי לשוב ולממן מחדש להלוואה בריבית קבועה כדי ליהנות משיעורי ריבית נמוכים יותר. כאשר שיעורי הריבית יורדים, אתה יכול לשכוח את כל ההטבות האלה עד שתממן מחדש, גם אם זה בשיעור קבוע נמוך יותר.

לדוגמא, ברצונך להמיר הלוואת דירה למשך 30 שנה להלוואת דירה למשך 15 שנים בשיעור נמוך מהמשכנתא הנוכחית בשיעור משתנה. יהיה עליכם להחליף את המשכנתאות בריבית משתנה בהלוואות בריבית קבועה וכנראה שתצטרכו למחזר מחדש בשלב מסוים.

מרבית המלווים במשכנתאות יאפשרו לך לשלם את שיעור ומימון המימון מחדש, אך חלק מהלווים עדיין ישקלו לקחת תשלום מזדמן. סביר להניח שהייתי רואה בזה מזומן או מימון מחדש, וזה מה שאני רוצה.

מימון מחדש מקטין את עלויות הריבית לטווח הארוך

אך הוא יכול גם לעזור לך לגשת להון בביתך ולהיפטר מחלק מהחובות, כגון חובות בכרטיסי אשראי או תשלומי ריבית. אם ברצונך לשלם פחות לחודש, מימון מחדש להלוואה בריבית נמוכה יותר יוריד את עלות ההלוואה שלך.

מימון מחדש של מזומנים מאפשר ללווים להחזיר חלק מההלוואה בשיעור נמוך יותר מאשר הלוואת FHA חדשה

כגון הלוואה ל -10 שנים. ותיקים עשויים להיות מסוגלים למחזר מחדש משכנתא על VA או VA באמצעות תוכנית מימון מזומנים (CFPB), או אפשרות במזומן על פיקדון (מזומן בהפקדה). אם ממומנים מחדש מהלוואת Fha קיימת להלוואת FCA חדשה יותר (שבדרך כלל מביאה לריבית מופחתת), עליך להיות מודע לכך שאתה עשוי גם לממן מחדש הלוואת VA ישנה או משכנתא ביתית ותיקה יותר ב- VA למשכנתא חדשה ונמוכה יותר. – ריבית נמוכה – הלוואה באותם תנאים.

שיטה זו מממנת מחדש את יתרת ההלוואה ומאפשרת לך לשלם את ההלוואה הישנה במקום להחליף אותה

זה מאפשר לבעל הבית להמיר את ההלוואה הקיימת להלוואה חדשה, שעליה להיות בריבית ובבגרות שונים. שיעורי הריבית והתנאים של מימון מחדש זה מאפשרים לך להחליף משכנתא קיימת בהלוואה חדשה יותר בשיעורים נמוכים מזו שהיית צריך להחליף אותה.

מימון מחדש של מזומנים שתואר לעיל יכול לעזור לך לנצל את הערך שלך תוך

כדי ריבית נמוכה יותר. הכנסות מריבית נטו אינן דורשות תשלומי ריבית נטו, ריבית על ההלוואה וללא עמלות נוספות, כלומר למשכנתא המחזרת מימון ההחזר על השקעתך גבוהה יותר מהמשכנתא המקורית. הלוואות מימון מחדש מגיעות בשני סוגים: מזומן ביד ומזומן ביד.

החלפת הלוואת בית קיימת בהלוואה חדשה עלולה לגרום לשיעור תשלומים נמוך יותר ולחסוך לכם אלפי ריביות משכנתא

בהינתן שיעורי ריבית נמוכים ועלות נמוכה של הלוואות מימון מחדש, בעלי בתים רבים יכולים ליהנות משיעור מימון מחדש מבלי לגבות עמלות שוק שליליות. בין אם אתה רוצה להפחית את התשלומים החודשיים שלך, לאחד את החוב שלך או לבנות את הפרגולה הטובה ביותר במתחם, Wyndham Capital Mortgage יש את השיעור הממומן המתאים מחדש לך ולמשפחתך. עם אפשרויות האופטימיזציה שלנו, בעלות נמוכה ותשואה גבוהה, אנו מציעים לבעלי בתים בארה"ב ובעולם מגוון רחב של אפשרויות.

מימון מחדש של משכנתא מאפשר לך לשלם את המשכנתא הקיימת שלך ולקחת משכנתא חדשה בתנאים חדשים

אתה יכול לבחור את הריבית, תנאי האשראי והמשכנתאות החדשות, כך שתוכל לקבל את הלוואת הבית החדשה שלך כדי לחסוך כסף ולעזור לך להשיג את היעדים הכספיים האחרים שלך.

מימון מחדש של הלוואה ל -30 שנה בריבית נמוכה יותר פירושו שאתה מתחיל מאפס ויש לך 30 + שנים של תשלומים חודשיים, בין אם מדובר בהלוואה ל -10 שנים או 30 שנה.

אם ברצונך לבנות הון עצמי בביתך במהירות רבה יותר

תוכל למחזר הלוואה לטווח קצר ולהציע הלוואה חדשה בריבית נמוכה יותר מההלוואה הישנה שלך. מימון מחדש הגיוני מכיוון שהוא מקטין את התשלומים החודשיים על ידי החלפת שיעורי ריבית נמוכים יותר. אם יש לך הלוואה בריבית משתנה, שגורמת לשיעור החודשי להשתנות מעלה או מטה ככל שהריבית משתנה, כדאי שתעבור טוב יותר את ההלוואה שלך לשיעור קבוע.