משכנתא

רוב האנשים משתמשים במחשבוני משכנתא כדי לאמוד את התשלומים עבור משכנתאות חדשות, אך הם יכולים לשמש גם למטרות אחרות. שימוש במחשבון משכנתא מקוון יכול לעזור לך לחזות את תשלומי המשכנתא החודשי שלך, והשוואה בין תוצאות השלמת המשכנתא לתשלומים נוספים יכולה גם להועיל. מחשבון המשכנתא של Bankrate יכול לעזור לכם לאמוד את תשלום המשכנתא החודשי על פי מגוון גורמים שתבחרו. ישנן תשומות אופציונליות רבות למחשבון המשכנתא, כולל תשלומים רבים נוספים.

לדוגמא

אם אתה קונה בית, אתה יכול לבחור במשכנתא ל -30 שנה, שהיא הנפוצה ביותר מכיוון שהיא מאפשרת תשלומים חודשיים נמוכים יותר, גם אם תקופת ההחזר משתרעת על פני שלושה עשורים. למשכנתא ל -15 שנים יש שיעור חודשי גבוה יותר מאשר למשכנתא ל -15 שנים מכיוון שההלוואה מוחזרת בזמן דחוס.

אם שיעורי הריבית יורדים משמעותית, הלווים יוכלו להבטיח שיעור נמוך יותר על ידי מימון מחדש של המשכנתא. אתה יכול להשתמש בשיעור שמעניק לך המלווה הפוטנציאלי אם אתה עובר את תהליך האישור מראש או מדבר עם מתווך משכנתא.

אם אתה מוצא משכנתא לבית המגובה במשכנתא מבוטחת

פנה ישירות למלווה או בקר באתר מינהל השיכון הפדרלי, העוקב אחר התפתחויות כשירות ברמה הפדרלית. סוכנויות פדרליות שקונות הלוואות ומשכנתאות הן חלק ממשרד הניהול והתקציב של הממשלה הפדרלית (OMB). תוכניות אלה כוללות את האיגוד הממשלתי למשכנתאות (המכונה ג'יני מיי), תאגיד המשכנתאות למשכנתאות פדרלי (המכונה פרדי מק) והעמותה הפדרלית הלאומית למשכנתאות (המכונה פאני מיי). נסה להסתובב עם מלווים אחרים כדי למצוא את השיעורים הנמוכים ביותר ולשמור על ריבית נמוכה ככל האפשר תוך שמירה על דירוג האשראי שלך גבוה ככל האפשר.

הסדר מסוג זה נקרא משכנתא מגובה השקעה ולרוב קשור למדיניות הקדשנות המשמשת את משרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב וסוכנויות ממשלתיות אחרות

או עם תוכניות סוג הנהוגות במגזר הפרטי, כגון תכניות פרייבט אקוויטי או פנסיה פרטית. ותיקים עשויים להיות מסוגלים למחזר את משכנתאות VA שלהם באמצעות תוכנית מימון משכנתא של VA או הלוואת הון מקו האשראי הביתי שלהם. בעלי בתים יכולים גם לבצע הלוואות הון, בהן הם מקבלים כסף עבור חוב המשכנתא של ביתם. הסדרים אלה נקראים "הון עצמי" או "הלוואות הון" ונקראים משכנתאות מגובות השקעה, בהתאם למדינה.

הלוואת משכנתא

או פשוט משכנתא, היא הלוואה המשמשת את רוכש הנכס לגיוס כספים לרכישת נכס מהבעלים הקיים או למטרה אחרת כלשהי, כגון השגת שעבוד על נכס. זה כפוף למשכנתא. במובנים מסוימים, סביר להניח כי הלוואות אלה אינן שונות מסוגי הלוואות אחרות. חיוני להלוואות משכנתא הוא יכולתו של המלווה לעקל, להחזיר או לשעבד את הנכס בנסיבות מסוימות. אם נוצרים תנאים מסוימים, המלווה רשאי לחסל את המשכנתא ללא הסכמת הבעלים או הסכמתו.

לדוגמא

הלוואות VA אינן דורשות תשלומים והן אופציה טובה מכיוון שהן מאפשרות לך לקנות בית עם מקדמה נמוכה יותר וריבית נמוכה יותר מאשר משכנתא. קניית הלוואות עוזרת לכם לקנות בית בשיעורים תחרותיים מבלי לדרוש מקדמה או ביטוח משכנתא פרטי. הלוואות FHA מכוסות לרוב בביטוח משכנתא ומאפשרות לאנשים לקנות בית במחיר הרכישה המקורי של הנכס, כמו למשל בית חד-משפחתי או דירת שני חדרים.

תוכל להתאים את מחיר הבית

התשלומים ותנאי המשכנתא כדי לראות כיצד ישתנו התשלומים החודשיים שלך. ייתכן שתרצה למחזר את המשכנתא שלך כדי לנצל שיעורים נמוכים יותר או להחליף משכנתא. משכנתא בריבית קבועה מבטיחה את השיעור אליו אתם זכאים ולעולם לא תשתנה במהלך תקופת ההלוואה. הריבית שלה נשארת זהה, מה שמספק לך תשלום חודשי יציב וצפוי. יש שלוש אסטרטגיות עיקריות לתשלום משכנתא שלך מוקדם יותר ולתשלום חזרה במלואה, על פי בנק הפדרל ריזרב בשיקגו.

משכנתא הפוכה

היא הלוואת דירה שתשלמו כל עוד אתם גרים בביתכם. מימון מחדש של המשכנתא מאפשר לכם לשלם את המשכנתא הקיימת ולקחת משכנתא חדשה בתנאים חדשים. במשכנתא לדירה, קונה בית משכן את ביתו לבנק או למלווה מסוג אחר, אם ברירת המחדל היא להחזר המשכנתא. בעל המשכנתא יכול להחליט לעקל את הנכס גם אם המשכנתא היא על בית שנמצא בשם הטוב של בעל הבית ואינו בבעלות המלווה או צד ג ', כגון סוכן נדל"ן.

אם מחקת פחות מ -20 אחוז כשקנית את הבית שלך

ייתכן שתצטרך לשלם אגרה נוספת בכל חודש בנוסף לתשלום המשכנתא הרגיל שלך כדי לקזז את הסיכון של המלווה. מחשבון הלוואות המשכנתא בבנקרט מחשב את התשלומים החודשיים שלך ויכול לעזור לך לקחת בחשבון את עלות המשכנתא ההפוכה, כמו גם גורמים אחרים כגון הכנסתך ורמת ההכנסה שלך. וודאו כי אינכם מעל או מתחת לגבול מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם וודאו כי אין לכם יותר מהסכום המקסימלי העומד להלוואה.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן