משכנתא

רוב האנשים משתמשים במחשבוני משכנתא כדי לאמוד את התשלומים עבור משכנתא חדשה, אך הם יכולים לשמש גם למטרות אחרות. מחשבון משכנתא מקוון יכול לעזור לכם לחזות את תשלומי המשכנתא החודשיים. יש תשומות אופציונליות למחשבון המשכנתא, כולל תשלומים רבים נוספים, וזה יכול להיות מועיל להשוות את התוצאות של השלמת המשכנתא עם תשלומים נוספים אלה.

פרטי הלוואת המשכנתא הנ"ל מסופקים על ידי בנקראט כשיעורי משכנתא בטבלאות לעיל מ- bankrate.com.

אתה יכול להשתמש בשיעור שהמלווה הפוטנציאלי שלך נותן לך אם אתה עובר את תהליך האישור מראש או שוחח עם מתווך משכנתא

כדי למצוא משכנתא ביתית המגובה במשכנתא מבוטחת, פנה ישירות למלווה שלך או התייעץ עם מתווך בעל ניסיון במעקב אחר פרויקטים זכאים של בנייה פדרלית כדי למצוא נכסים מתאימים לפיתוח באזורך. אם אתה מעוניין בתוכנית ממשלתית כמו ביטוח לאומי, מדיקר או מדיקייד, המתווך שלך יכול לעזור לך למצוא בנקים אוהדים. מתווכי המשכנתא הטובים ביותר צריכים לא רק להיות מסוגלים להבין האם אתה זכאי לתכניות ממשלתיות אלה, אלא גם להסביר איזה סוג של משכנתא מתאים לך ביותר.

אם שיעורי הריבית יורדים באופן משמעותי

הלווה יכול להבטיח שיעור נמוך יותר על ידי מימון מחדש של המשכנתא. למשכנתא למשך 15 שנים יש יתרון בכך שהיא יכולה להחזיר את ההלוואה בזמן דחוס. אם הבית שווה פחות משווי הנכס ושיעור הריבית עשוי להיות נמוך יותר, אז הלווה המשכנתא שלך עשוי להחליט לעקל את הנכס שלך. המשכנתא עוקלה אם ביתך עוקל על ידי צד שלישי, כגון בנק, חברת ביטוח או מלווה אחר.

המלווה המשכנתא שלך צריך לספק לך אומדן של עלויות הסגירה

אך וודא שאתה לא מודאג ממה שאתה יכול להרשות לעצמך. מחשבון הלוואות המשכנתא הבנקראטית יכול לעזור לך לקחת בחשבון את עלות תשלומי המשכנתא שלך, כמו גם את הריבית ולחשב עבורך את התשלומים החודשיים שלך.

PMI נדרש למשכנתאות מסורתיות עם הלוואת ערך (LTV) מעל 80%. כלל זה אומר כי עליך לשאוף להלוואת משכנתא בהלוואה ממוצעת של 5,000 עד 7,500 דולר בעת בקשת המשכנתא.

הגשת בקשה למשכנתא נותנת לך מושג כמה מהבית שלך אתה יכול להרשות לעצמך לאחר שעבודתך

הכנסותיך, הלוואתך וכספיך נבדקו על ידי המלווה שלך. נסה לחפש סביב המלווים האחרים כדי למצוא את השיעור הנמוך ביותר ולהשאיר את ההלוואות שלך נמוך ככל האפשר למשכנתא שלך.

אם תקבל משכנתא לרכישת בית חדש, תוכל למצוא את הנתון על ידי הפחתת המקדמה ממחיר הבית שלך. כדי לקבל מושג כמה תחסוך בפועל, נסה להזין את שיעור ARM במחשבון המשכנתא שלך, כשהמונח יישאר 30 שנה.

סובלנות

היא כאשר משרת משכנתא או מלווה מאפשרים לך להשעות, להשעות או להפחית את תשלומי המשכנתא שלך עד שאתה שוב כלכלי לבדך. אם להלוואה שלך יש חשבון נאמנות, תשלום המשכנתא החודשי שלך כולל תשלומים בגין ארנונה וביטוח בעלי בתים. יש גם דחיית תשלומים שדוחה אותך אם אינך יכול להרשות לעצמך תשלום משכנתא, אלא רק כל עוד אתה יכול להרשות לעצמך לבצע החזר כספי.

אם אינך יכול להרשות לעצמך תשלום משכנתא

הצעד הראשון לקבלת משכנתא הוא ליצור קשר עם משרת המשכנתא שלך או עם החברה שמשלמת לך מדי חודש. אם אתה זכאי מראש, המלווה שלך יבדוק את דוח האשראי שלך ויקבל החלטה אם אתה יכול "לזכות" במשכנתא. כל מה שהם יעשו הוא לספק לכם רשימה של סכומי משכנתא שתוכלו לזכות בהם.

אם אתה משלם פחות מ -20 אחוז ריבית על רכישת הבית שלך

ייתכן שתצטרך לשלם תשלום נוסף בכל חודש בנוסף לתשלום המשכנתא הרגיל שלך כדי לקזז את הסיכון של המלווה. מלווים במשכנתא הפוכה בדרך כלל גובים ממך שירות זה, אך ישנם בנקים המבקשים ממך לשים תשלומי משכנתא שאינך יכול להרשות לעצמך בסוף ההלוואה אם אתה מרגיש טוב.

אחת משלוש האסטרטגיות העיקריות בהן תוכלו להשתמש

כדי להחזיר את המשכנתא מוקדם יותר היא להחזיר אותה במלואה. לדוגמא, אם אתם קונים בית, תוכלו לבחור משכנתא ל -30 שנה, שנבחרה לרוב מכיוון שהיא מאפשרת תשלומים חודשיים נמוכים יותר, גם אם תקופת ההחזר משתרעת על פני שלושה עשורים.

ייתכן שתרצה למחזר את המשכנתא שלך

כדי לנצל ריביות נמוכות יותר או לשנות את סוג המשכנתא. אם אתם מתכננים לעבור בתום תקופת הריבית הקבועה, משכנתא בריבית משתנה יכולה להציע לכם תשלומים חודשיים נמוכים מכפי שהייתם בדרך כלל מוצאים בהלוואה בריבית קבועה. ותיקים עשויים למחזר את משכנתא ה- VA שלהם עם אפשרות משכנתא חלופית, כגון מתקן הלוואת דירה (HFC), בו ניתן להשתמש בשילוב עם ריבית נמוכה למשכנתא לתקופת פירעון קצרה יותר.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן