ברוך הבא לרשימת המופעים הטובים ביותר שאולי פספסת ואשר עשויים לעורר אותך להירגע או לפחות לחזור לצפייה שנייה.

סדרת הקומדיה המוערכת הזו רצה במשך שתי עונות ומעריצים יכולים לצפות לבידור נפלא ולזלול אותה סופר מהיר

יהיה עליכם לחכות שהעונה תשודר בטלוויזיה ברשת, אך תוכלו להשתמש בנטפליקס לעונה האחרונה מיד לאחר שידורה. זה אחד מאותם תוכניות טלוויזיה שחייבים לצפות עליהם אתה צריך למות והגעת רק לנטפליקס כדי לשחרר אותם. אין צורך לקפוץ לעבר ולצפות בתוכניות שכבר נגמרו, פשוט קפצו ישר לעונה החדשה.

אם כבר השלמת את נטפליקס ואתה זקוק לאתגר חדש

נסה זאת עכשיו, הנה כמה מהשילובים הפופולריים ביותר. אם אתה רוצה לראות משהו בטלוויזיה הערב, עיין במדריך הטלוויזיה שלנו לרשימת הסדרות והסרטים הטובים ביותר הקיימים ב- Netflix. על סינפילים לבדוק בסגל זה של שירותי הסטרימינג הטובים ביותר לסרטים. אנו ממליצים לך לעיין במדריך המלא לכל שירותי הזרמת אלה, אך הנה השילוב הפופולרי ביותר עבורך.
למידע נוסף על סדרות מומלצות לצפייה ישירה וסדרות לצפייה ישירה יש לבדוק כאן: juniorpro.co.il

בעוד שרוב התוכניות עדיין בשידור

המבחר מוגבל לעונה הנוכחית, אך לתוכניות ישנות יותר ניתן להשיג עונות שלמות ואפילו סדרות שלמות. לדוגמא, תוכלו לצפות בשלוש העונות הראשונות של סדרת "מסע בין כוכבים" המקורי בפרמאונט ובעונות השנייה והשלישית בנטפליקס.

חברות ב- Amazon Prime Video נותנת לך גישה למגוון רחב של סרטים ותוכניות טלוויזיה, כמו גם למגוון שירותים אחרים. אתה יכול גם לקנות או לשכור סרטוני פריים, גם אם הם לא כוללים את כל התוכניות והסרטים שאתה רוצה לצפות בהם.

אם זה לא מספיק

Hulu מציעה מגוון רחב של סרטים ותוכניות טלוויזיה וכן מגוון תוכניות נוספות בערוצים. Starz זמין גם במחיר זהה לזה של נטפליקס, אבל אז די זול. דיסני השיקה גרסה משלה לשירות, דיסני XD, החורגת מהקלאסיקה. זה גם די טוב כשמוסיפים ערוצים, עם הרבה מופעים וסרטים נהדרים ומבחר מוסיקה טוב.

צופי טלוויזיה, חמש העונות הללו הן חובה לראות עבור כל צופה בטלוויזיה שרוצה לשמור על איכות הסדרה המקורית ואפקטים קוליים של Dolby Atmos בדיוק זהים. אם אתם מחפשים חווית טלוויזיה מרשימה, סדרה זו יכולה לתפוס עשרה פרקים מרהיבים.

אז פתח את רשימת הצפייה שלך והוסף את אבני החן האלה לכל תוכניות טלוויזיה שתוכל למצוא במקום מוגן

להלן רשימת התוכניות המותאמות אישית שתוכלו לצפות בחינם באמזון פריים לזמן מוגבל. פילון סורק ספרייה עצומה של תוכן זמין לפי דרישה ומאחסן מופעים ללא הגבלה לצפייה בהמשך. אז הנה כמה מהתוכניות הטובות ביותר באמזון פריים שתוכלו לצפות בחינם ישירות מהבית או מהמשרד.

כעת גלול מטה מיד, בחר בפרק המסוים שברצונך לצפות בו, קפץ לתכנית וקפוץ לתוכנית זו מיד. פעולה זו תציג רשימה של כל הסדרות הזמינות ואז תלחץ על הסדרה שרצית לראות.

זה מאפשר לך לצפות בתוכניות על המסך הגדול ללא מנוי

מה שהופך אותו לחלופה מצוינת לטלוויזיה בכבלים או בלוויין. אתה יכול לבחור בפרסום מסחרי – אך בחינם, ותוכל גם לשלם תוספת עבור הוספת תוכן נוסף, כגון פרקים נוספים של סדרה מסוימת או פרק מיוחד של סדרה אחרת.

Hulu

היא אופציה נהדרת אם ברצונך לצפות בתוכניות ששודרו מיד לאחר שידורן. האתר אמנם אינו כולל תכנים מקוריים רבים הזמינים בחינם (מקדים בדרך כלל פרסומת של 20 שניות), אך רוב הסדרות 200 פלוס זמינות בחינם ב- SD. אפליקציית Starz מאפשרת לכם לצפות בכל התוכניות המשודרות כרגע לפני שהן משודרות, ולעתים אף לגשת לפרקים מיוחדים של תוכניות מסוימות, כמו העונה הראשונה של משחקי הכס.

הם יכתבו את ההצגה הטובה ביותר ויקבלו הכי הרבה צחוקים

ולתוכניות כמו Coronation Street יש כמה מהדירוגים הגבוהים ביותר של כל תוכנית באתר, עם דירוג ממוצע של 7.5 מתוך 10 כוכבים. זו הנקודה המתוקה אם ברצונך להתחיל בשבע שנים ולעצור, אך זוהי אפשרות טובה גם לאלו מכם שהיו להם קשירה מוגזמת מההתחלה.

לקבלת משכרים יותר

תוכן סטרימינג ראוי, הנה 19 תוכניות וסרטים שתוכלו לצפות בהם עם אחותכם. עדכנו את המדריך שלנו לתוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר ב- Netflix בבריטניה כדי לעזור לך להימנע מהבינוניות ולמצוא את הדברים הטובים לצפות בהם. אם כבר נרשמתם ל- Hulu (או חושבים על זה כ- Hulu), ריכזנו עבורכם רשימה של התוכניות, הסרטים והתוכניות הפופולריים ביותר באתר.