סוגי הלוואות

כשמדובר בסוגים שונים של הלוואות אישיות, הם בדרך כלל מתחלקים לאחת משתי קטגוריות: לא מאובטח ומאובטח. אשראי צרכני מגיע בכל הצורות והגדלים, מכרטיסי אשראי ועד הלוואות לבית (HELOC) והלוואות אוטומטיות למשכנתאות והלוואות לכרטיסי אשראי.

הסוגים הנפוצים ביותר של הלוואות אישיות הם הלוואות ללא אבטחה ובריבית קבועה, אך המלווים מציעים מגוון סוגים אחרים שכדאי לקחת בחשבון לפני הרכישה.

הלוואות אישיות הן הלוואות שאינן מובטחות

מה שאומר שאינך מעמיד בטחונות (כגון ביתך או רכבך) על מסגרת האשראי במקרה של מחדל. הלוואות מאובטחות מובטחות, כלומר המלווה אינו יכול לתפוס את נכסיו המובטחים של הלווה אם ההלוואה אינה מוחזרת. כאשר הלווה מחדל, למלווים יש אפשרות להחזיר הפסדים על הלוואותיהם. החדשות הטובות הן כי שיעורי הריבית על הלוואות אישיות מובטחות בדרך כלל נמוכים יותר מאשר על הלוואות ללא אבטחה. הלוואות שאינן מובטחות אינן מספקות ביטחונות; הן יקרות יותר מהלוואות מאובטחות בגלל שיעורי ריבית גבוהים יותר.

הלוואות סטאפורד לרוב נושאות ריביות גבוהות יותר מאשר הלוואות אישיות אחרות, כגון כרטיסי אשראי והלוואות בית.

אם האשראי שלך תקין, אתה יכול להיות זכאי להלוואה אישית לא מאובטחת, אך זה לא דורש ביטחונות כהסמכה. הם עשויים גם שיהיה להם קל יותר לקבל הלוואה אישית אם הם אינם מאובטחים, מה שאומר שהם אינם זקוקים לביטחונות.

אם יש לך הלוואה אישית עם חותם שותף, כגון בנק או חברת כרטיסי אשראי, המלווה עשוי לבקש ממך לערוך הסכם כי החותם המשותף ישתלט ויחזיר את ההלוואה אם ברירת המחדל שלך .

איזה סוג הלוואה הכי מתאים לך תלוי במספר גורמים

כולל הריבית, תוכנית ההחזר והזמן שלוקח לך להחזיר את ההלוואה. עם שיעורי ריבית ותקופות פירעון שונות, חשוב לדעת איזה סוג הלוואה הכי טוב. בחירת סוג ההלוואה הלא נכון עלולה לעלות לכם כסף רב, אך גם הרבה זמן וצרות. כשאתם מחפשים מלווה, עליכם לשקול איזה סוג הלוואה אתם זקוקים, האם התחייבם לנכסים עבור ההלוואה שלכם וגורמים אחרים הקובעים אם תקבלו הלוואה לעסק או הלוואה לטווח ארוך, כמו גודל העסק שלכם. והמונח.

אם אתה נתקל בקשיים כלכליים

תגלה שיש לך כמה סוגים של אשראי. יש להם אפשרות לבחור מבין סוגים רבים של אשראי כדי להתגבר על קשיים, אך יש סיכוי טוב שיש להמנע מרבים מהם בכל מחיר. לאחר שלמדתם מאיזו הלוואה עליכם להימנע, זה ייתן לכם את הידע לבחור בהלוואה האידיאלית להתמודדות עם מצוקה כלכלית. עם זאת, עליכם להבין האם ההלוואות הן שיעזרו לכם להתגבר בהצלחה על קשיים כלכליים, או שמא הלוואות שאינכם צריכים לקחת, ואם כן, מה הן יהיו.

אם אתם נדרשים לקחת הלוואה גדולה יותר מהלוואה תואמת, עליכם לבחון את תנאי ההלוואה וסוג ההלוואה העומדת לרשותכם.

בעיקרון

הלוואה מסחרית היא סוג ההלוואה שאתה מכיר הכי טוב, כמו הלוואת דירה או הלוואת רכב. הלוואות מאובטחות הן הלוואות בהן הלווה התחייב לנכס (למשל רכב או בית) כבטוחה. מרבית ההלוואות האישיות אינן מובטחות, אך חלקן דומות בכך שהן הלוואות לבית והלוואות אוטומטיות, שני סוגי ההלוואות המובטחות. ישנם כמה חריגים לכלל שלפיו הלוואה ללא אבטחה אינה דורשת ביטחונות, כגון הלוואת רכב וכרטיס אשראי, או אפילו הלוואה אישית לעסק.

זו יכולה להיות דרך יקרה להשיג כסף

במיוחד אם ההלוואה אינה מובטחת, מה שאומר שהלווה לא מציב ביטחונות שניתן לצרף במקרה של מחדל. מכיוון שמלווים מסתמכים במידה רבה על אשראי ומידע פיננסי אחר בכדי לקבוע את יכולת האשראי, קשה יותר להשיג הלוואות ללא אבטחה ושיעורי הריבית גבוהים יותר. מאחר והלוואות אישיות ללא אבטחה אינן דורשות ביטחונות, המלווים יכולים להציג דוחות אשראי כדי לקבוע אם אתה מועמד טוב להלוואה.

מנקודת מבטו של הלווה

ישנן הגנות משפטיות על הלוואות אישיות שאינן נוגעות ללווים של הלוואות עסקיות. לווים של הלוואות פדרליות לסטודנטים צריכים להיות מודעים לכך שלא ניתן להעביר מידע על הלוואות דרך האינטרנט ללא הסכמת הלווה והמלווה שלו. מרבית ההלוואות הפרטיות לסטודנטים יכילו מידע בהלוואות משכנתא ואוטו, כגון דוחות אשראי ופרטי כרטיסי אשראי.

הלוואות לעסקים הן הלוואות אישיות והן עסקיות, וכמה סוגים אחרים של הלוואות נועדו למטרות עסקיות, כגון מימון הקלה באסון. הלוואות אישיות יכולות להיות הלוואה אישית, הלוואה לעסקים או הלוואת כרטיסי אשראי.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן