עסקים למכירה

חברת זכיינות עקומה מבוססת עם רקורד ארוך, והיא. המסעדה והבר המשופצת לאחרונה, בעלת מספר קומות, מוצעת למכירה ברחוב מיין / ברודווי בווסט וילג 'בעיר ניו יורק.

חברה מבוססת, קלה להנהגה בקהילה צומחת בצפון ומזרח איווה. חנות זו מהווה דוגמה טובה לעסק משפחתי איכותי המשרת שווקים חקלאיים עירוניים וכפריים כאחד.

נכס מפואר זה ממוקם בלב עיירה קטנה במזרח איווה

רק כמה קילומטרים מקמפוס אוניברסיטת איווה. גלה, הכוללת חנות מכולת בשירות מלא ומגוון רחב של מוצרים ושירותים. למד אודות הקהילה בה הוא נמכר וכיצד להשתמש בטלפון הנייד שלך בסביבה בטוחה, מאובטחת ומאובטחת בסביבה קלה לשימוש. מצא מידע נוסף על חברה זו ומיקומה, כמו גם על עסקים אחרים בקהילה שלה.
לעוד פרטים על עסקים פעילים למכירה כדאי לגשת לאתר yni.co.il

גלה את הכיור והכיור המשמש את בעל המסעדה הזו

כמו גם חנויות אחרות בקהילה בה היא נמכרת. למד על האזור וההיסטוריה שלו ומצא את הבית המושלם בקלייטון קאונטי, ג'ורג'יה עם פילטר ההתאמה. גלה את המצלמה ששימשה את ההיסטוריה של החברה בקהילה שלה, יחד עם מידע נוסף על החברה ומיקומה.

השתמש באפשרות "מצא עסק למכירה"

כדי למצוא מכונות אוטומטיות במחוז קלייטון, ג'ורג'יה עם מסנן ההתאמה. השתמש באפשרויות החיפוש והמציאה לעסקים באזור, כמו גם במידע אחר אודות החברה ומיקומה. השתמש בחיפוש ומצא אפשרויות למכירות להקמת מכונות אוטומטיות בעיר, במחוז ובמדינת ג'ורג'יה ובסביבתה.

מיליוני אנשים משתמשים במכתש

כדי למצוא מכוניות משומשות בשכונה שלך, כמו גם מידע אחר על החברה ומיקומה. מיליוני אנשים השתמשו ב- OODle ככלי לחיפוש מכירות רכב משומש בשכונתם. גלה עסקים באזור אטלנטה, ג'ורג'יה באמצעות האפשרות מצא עסקים למכירה שתוכל למכור לקהילה שלך. מיליוני אנשים ואלפי עסקים בארה"ב ובעולם ולמעלה מחצי מיליון אנשים המשתמשים בה למציאת ומציאת מכוניות למכירה בשכונותינו.

מיליוני אנשים השתמשו במכה בכדי למצוא סירות משומשות

משאיות משומשות ורכבי שטח משומשים למכירה בשכונותיהם. מיליוני אנשים משתמשים ב- OODle ככלי למציאת מכוניות משומשות, מכוניות ומשאיות בשכונתך, כמו גם מידע אחר על החברה ומיקומה. מיליוני אנשים ואלפי עסקים בארה"ב ובעולם ולמעלה מחצי מיליון אנשים שהשתמשו בו או השתמשו בו למשאיות משומשות, משאיות וטרקטורונים טרקטורונים למכירה בשכונה שלנו. מיליוני אנשים שהשתמשו בו כחלופה למנוע החיפוש המסורתי למכירת מכוניות משומשות.

מיליוני אנשים המשתמשים בסקורג 'כדי למצוא מכוניות משומשות

מכוניות ומשאיות בשכונתך, כמו גם מידע אחר על החברה ומיקומה. מיליוני אנשים שהשתמשו ב- OODle כחלופה למנוע החיפוש המסורתי למציאת רשימות מכוניות משומשות ורישומי רכב משומשים מוסמכים בשכונה שלנו, ולמעלה מחצי מיליון אנשים משתמשים בו למשאיות משומשות, משאיות וטרקטורונים למכירה בשכונתם. . פלטפורמת הנדל"ן של נכס Cashin מציעה מגוון רחב של נכסים בארצות הברית ובעולם הזמינים למכירה, השכרה, מכירה או השכרה.

משפחות ותושבים המחפשים בית להשכרה יכולים למצוא מידע זה שימושי מכיוון שיש להם גישה למגוון רחב של מידע על הנכס ומיקומו. לקרייגסליסט יש יותר מ -2.5 מיליון רישומים למסעדות, ברים, מכונות אוטומטיות ועסקים אחרים בארצות הברית.

קייטרינג יכול להיות עסק רווחי אם אתה מכיר את הארוחות שלך

מספק אותן ויש לך כישרון לרצות אנשים. אתה יכול פשוט להקים עסק בבית או לפתוח את העסק שלך עם סכום כסף קטן וכמה שעות מזמנך. בורסת המסלולים המתמחה בקייטרינג וקייטרינג וחנות גלידה מקומית המציעה מגוון רחב של קינוחים כמו גלידות וכריכי שמנת.

עם זאת

זה יכול להיות קשה להשיג הערכת שווי מדויקת מהחברה שאתה קונה ללא מידע על הסיבה שהיא למכירה. אם אתם מבצעים מחקר משלכם ולא מצליחים למצוא את החברות שאתם מחפשים, תוכלו לשקול להזמין מתווך עסקי שיעשה את המחקר עבורכם. לאחר שעשית את המחקר בעצמך, אם לא עשית זאת, תעזור לקבוע את תחומי העניין ולנהל משא ומתן על תנאי הרכישה הסופית.

כדי למצוא את כל מה שאתה צריך, דפדף עוד היום במודעות Quad – City Times ומספר לעצמך מודעה או חפש חברות העומדות למכירה באזור העניין שלך.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

שלט נכה: חשיבות ודרכים להשיגו

הפוסט בבלוג שכותרתו 'סימן נכה: חשיבות ודרכים להשיגו' מכסה את משמעותו של שלט נכה והאמצעים השונים לרכישתו. המחבר ממחיש את חשיבותם של שלטי נכים במתן

Read More »

בניית אתר חנות

פוסט זה בבלוג בוחן את האלמנטים והאסטרטגיות החיוניים לבניית אתר חנות יעיל וידידותי למשתמש. מכסה נושאים כמו עיצוב אתרים, רישום מוצרים, אפשרויות תשלום מאובטחות וטכניקות

Read More »

מנוף הרמה לדירה

בפוסט זה בבלוג, נחקור את הקונספט החדשני של שימוש במנוף הרמה להעברת חפצים פנימה ומחוץ לדירה. ככל שהמרחבים העירוניים הופכים צפופים יותר ויותר, חיוני למצוא

Read More »
דילוג לתוכן