פספורט כארד

האם ידעת שאתה יכול להגיש בקשה לדרכון כדי לחדש את הדרכון? היום אנו עונים על אחת השאלות הנפוצות ביותר בנוגע לכרטיסי דרכון ומראים לכם כיצד נוכל להשיג אותם לחידוש הדרכון הבא שלכם.

אם אתם מחפשים את אותו הכסף אך לא רוצים לסחוב חוברת דרכים מגושמת

כדאי לשקול כרטיס דרכון. אם כבר יש לך דרכון תקף, אתה יכול לקבל דרכון תמורת 20 דולר נוספים. המשרד הקונסולרי אינו משתמש בשירות משלוח דרכונים, כך שאם אתם מגישים בקשה לדרכון וגם לדרכון שאתם רוצים לאביב, הגישו בקשה עם טופס בקשה אחד בלבד. תקבל את הכרטיס שלך תוך 2-3 ימים מרגע הגשת הבקשה והגשת הבקשה באותו זמן, והדרכונים (ולא דרכונים או תעודות זהות) יחולו רק עליך.

אם אתה תושב גבול ורוצה משהו קטן וניתן לניהול, כרטיס דרכון עשוי להיות קל יותר לנשיאה ושימוש מאשר חוברת דרכון.

ניתן להשתמש בכרטיס דרכון למטרות זיהוי, אך הכרטיס אינו תקף כדרכון בעת נסיעה באוויר. גם כרטיסי הדרכון וגם ספרי הדרכה הם הוכחה לאזרחות ולזהות של ארה"ב ולכן הם יכולים לשמש כצורה חלופית של תעודת זהות.

אם כבר יש לך דרכון וברצונך להשיג ספר דרכון או כרטיס

עליך להגיש בקשה לחדש את דרכונך באמצעות שירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS). ניתן להשתמש בטופס DS-82 לחידוש ספר הדרכים בעת הגשת בקשה לדרכון. אם כבר יש לך את הדרכונים שלך ולחדש אותם, אתה יכול להגיש בקשה לשניהם.

על המועמדים לשלם אגרה נפרדת בסך 60 $ עבור כל בקשה, אך תשלום אחד מדמי 60% משמש כספר נסיעות או דרכון מזורז עבור מי שמגיש בקשה בו זמנית, גם אם הם מגישים מועד אחר. . לאחר שהדרכונים יוצרו, תוכלו לאסוף אותם ללא תשלום ממשרד USCIS שלכם.

המידע האישי שאתה מספק בעת בקשת דרכון וספר דרכון חייב להיות זהה לזה שבדרכון או בספר שלך

כמה תמונות נדרשות כשאתה מגיש בקשה לשני הדרכונים, וכמה מכל תמונה נדרשים כשאתה מגיש בקשה לאחת? האם אתה צריך להגיש בקשה ולהזמין גם את הדרכון וגם את הדרכון, גם אם אתה משתמש באותה אפליקציה או בשניהם?

אם הדרכון שלך אבד, ניזוק או נגנב, עליך למלא את החלק הרלוונטי בטופס הבקשה המקוון עם מידע זה בעת בקשת דרכון או כרטיס חדש. הערה: כאשר אתה מחזיר את הדרכון הנוכחי שלך, תצטרך לשלוח שתי תמונות דרכון כשיגיע הדרכון.

בכל הנוגע לחידוש, תצטרך להוציא 110 דולר על חוברת הדרכון והדרכון, ועוד 10 דולר נוסף עבור תמונת פספורט. אם אתה פונה אל g3passport.com בבקשה לחידוש דרכון מואץ, עלות דרכון או כרטיס חדש עבור הדרכון והכרטיס הנוכחיים שלך הם 200 $.

חבילת מעבר למבוגרים הכוללת דרכון וכרטיס לאנשים מגיל 18 ומעלה עולה 100 יורו. חבילות הכרטיסים לילדים, כולל דרכונים וכרטיסים לילדים בגילאי 5 עד 12 ואנשים בגילאי 18 עד 24, עולים 50 יורו.

כשאתה מקבל את חוברת הדרכון הרגילה שלך, אתה יכול לשכוח את הדרכון, אך הוא יהיה תקף למשך שארית חייך, גם לאחר שתגיע לגיל 18.

יתרון נוסף של כרטיס הדרכון הוא שהוא הוא זול יותר תלוי אם אתה מגיש בקשה או מחדש אותה בפעם הראשונה, והוא נייד יותר, אם כי רוב אנשי הנסיעות ממליצים פשוט לנסוע עם דרכון רגיל.

אם תוכניות הנסיעות שלך תואמות את המגבלות של כרטיס הדרכון

יש גם אפשרות בעלות נמוכה על ידי רכישת ספר דרכון. כרטיס זה אידיאלי לנסיעות בינלאומיות המורכבות אך ורק מאזורים מוגבלים המכוסים בכרטיסי דרכון. אם אתה צריך לטוס הביתה, אתה יכול לשאת את הכרטיס איתך בשעת חירום, אך אם הנסיעות שלך לחו"ל נמשכות יותר מכמה ימים, ייתכן שתצטרך להביא איתך כרטיס או ספר דרכון. למרות שדרכון אמריקאי היה נהדר ומשתלם, החלטתי שספר ה- USSPAST נוח לי יותר, במיוחד כשאני צריך ללכת הביתה למקרי חירום. אני נושא איתי את שני הכרטיסים ונושא אותם עם הדרכונים והספרים שלי במקרה חירום.

אני עוזב בסוף הטיול שלי לכמה ימים, בדרך כלל באמצע הלילה, ואז נוסע חזרה לשדה התעופה למחרת.

דרכון אינו תקף לטיסה אווירית ולא ניתן להשתמש בו לנסיעות אוויריות בינלאומיות

אתה חייב שיהיה איתך חוברת מעבר ואסור לך לטוס – בלי זה. אם אתה נוסע במטוס מחוץ לארצות הברית, תצטרך דרכון או ספר מסורתי, מכיוון שהדרכונים שלך תקפים רק לנסיעות פנים בתוך ארצות הברית ולא לנסיעות למדינות אחרות וממדינות אחרות.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן