האם ידעת שאתה יכול להגיש בקשה לדרכון כדי לחדש את הדרכון? היום אנו עונים על אחת השאלות הנפוצות ביותר בנושא כרטיסי דרכון ומראים לכם כיצד להשיג דרכון בחידוש הדרכון הבא שלכם.

אם אתם מחפשים את אותו הכסף ואינכם רוצים לסחוב חוברת דרכים מגושמת

שקול דרכון. אם כבר יש לך דרכון בתוקף, תוכל לקבל כרטיס דרכון תמורת 20 $ נוספים כשתחדש את הכרטיס הבא שלך. אתה מגיש בקשה לדרכון בלבד, ולא לדרכון, ואתה מקבל את הכרטיס שלך אם אתה מגיש בקשה בו זמנית ומשתמש בטופס בקשה אחד בלבד. המשרד הקונסולרי אינו משתמש בשירות משלוחים של 1-2 יום עבור דרכונים ומפות. כך, למשל, אם הייתי רוצה לעשות זאת, הייתי יכול להגיש בקשה לדרכון שלי וגם לדרכון בבקשה אחת, תוך שימוש בשירות המסירה למשך 1/2 יום, אך רק להגיש בקשה לכרטיס ויזה ולא לדרכון או כרטיס דרכון.

אם אתה תושב גבול ורוצה משהו קטן וניתן לניהול, כרטיס דרכון קל לנשיאה ושימוש. אבל אם אתה תושב גבולות קל יותר לקחת וכרטיסי דרכון, במיוחד עבור אנשים עם זמן נסיעה מוגבל.

ניתן להשתמש בדרכון למטרות זיהוי, אך לנסיעה אווירית הכרטיסים אינם דרכון תקף. כרטיס דרכון או חוברת דרכון הם הוכחה לאזרחות או לזהות אמריקאית ולכן יכולים לשמש כצורה חלופית של תעודת זהות.

אם כבר יש לך דרכון וברצונך לקבל ספר דרכון או כרטיס נסיעה

עליך להגיש בקשה בדיוק כמו שתחדש את הדרכון. אתה יכול להשתמש בטופס DS-82 כדי לחדש את ספר הדרכים בעת הגשת בקשה לדרכון. אם כבר היו לך דרכונים וחידשתם, אל תגישו בקשה. ברגע שהדרכון יוצר, הוא ייאסף כשתגישו בקשה אליו. על המועמדים לשלם אגרה נפרדת בסך 60 דולר על פי בקשה, ותשלום אחד מהעמלות הללו משמש כספר נסיעות או דרכון מזורז עבור מי שמגיש בקשה במועדים שונים, גם אם כולם מבקשים ומבקשים בו זמנית. תשלום אגרה בשיעור של 60% או כל מטרתה נועד רק לזרז את תהליך הנפקת הדרכונים או הדרכונים אם כולם תקפים ותקפים בו זמנית.

יש לבקש כרטיס דרכון וספר דרכים לשימוש באותה אפליקציה, והנתונים האישיים שאתה מספק בעת הגשת הבקשה חייבים להיות זהים לחלוטין לאלה שבדרכון או בספר. כמה תמונות נדרשות בעת הגשת בקשה לדרכון ו / או כרטיס, כמו גם כמה דפי מידע.

אם הדרכון או הכרטיס שלך אבדו, ניזוקו, נגנבו או ניזוקו, עליכם למלא את החלק המתאים בטופס הבקשה המקוון עם מידע זה בעת בקשת דרכון ו / או כרטיס חדש. הערה: עליכם לשלוח שתי תמונות פספורט בכדי להחזיר את הדרכון הנוכחי עם ההגעה.

כשמדובר בהארכת זמן, אתה רק צריך להוציא 110 דולר על חוברת הדרכון והדרכון שלך כשאתה נכנס. אם תגיש בקשה לחידוש מואץ דרך g3passport.com, העלות הכוללת שלך עבור דרכון חדש ו / או כרטיס חדש בשנה הראשונה תהיה 200 דולר.

חבילת מעבר למבוגרים הכוללת כרטיס לאנשים מגיל 18 ומעלה עולה 100 אירו. חבילות Kinderpass כוללות שני מעברים, אחד לילדים מתחת לגיל 18 ושובר אחד בשנה לכל האנשים בגילאי 18 עד 24.

אם אתה מקבל חוברת דרכון רגילה, אתה מקבל את הדרכון באותו אופן. דרכונים ודרכונים תקפים לשנה מיום הרכישה, ולמשך שנתיים לכל היותר.

יתרון נוסף של כרטיס דרכון הוא שהוא זול יותר, תלוי אם אתה מגיש בקשה או מחדש אותו בפעם הראשונה, והוא נייד יותר (אם כי רוב אנשי המקצוע לטיולים ממליצים פשוט לנסוע עם דרכון רגיל).

אמנם כרטיס דרכון אמריקאי

הוא נהדר ומשתלם, אך אם אתה זקוק לטיול חירום הביתה או לטיסה הביתה, תוכל להחליט אם אתה אוהב את ספר הדרכונים האמריקני יותר. אם המסלול שלך מתאים למגבלות של כרטיס דרכון או אם ספר הדרכון שלך נרכש, זו אפשרות זולה וידידותית עבורך. יש לשאת את הכרטיס ולשאת אותו עם הדרכון במקרה חירום. זה שימושי במיוחד עבור נסיעות בינלאומיות המורכבות אך ורק מאזורים מוגבלים המכוסים בכרטיסי דרכון, לכן יש לשאת כרטיס זה.

במקרה חירום, אתה יכול להשאיר אותו בבית, גם אם אתה צריך לעזוב באמצע הלילה או בטיסה ארוכה חזרה לארצות הברית.