לקיחת הלוואה לרכב באובורן, וושינגטון, כוללת כמה רכיבים שונים, וברור שהתקבלה בתנאי ההלוואה היא אחד מהם. עם זאת, אנשים רבים יודעים מה עליהם לעשות בכדי לקבל היתר. אם אתם זקוקים להלוואה אישית, מציאת ההלוואה המתאימה ואישורם הם רק חלק מהגורמים שעליכם לקחת בחשבון. אתה יכול לחפש באינטרנט הלוואות אידיאליות למצב האשראי שלך.

יש לך גם אפשרות לבדוק את מלוא תנאי ההלוואה כולל עמלות ומועדי פירעון

חלק מהמלווים מקווים ליצור זרם קבוע של תשלומי ריבית לאורך תקופת ההלוואה. אם ברצונך להחזיר את ההלוואה מוקדם, אנא קרא את קנסות התשלום מראש לפני ההרשמה. תוכל גם להשלים ייעוץ אשראי מקוון בכדי להבין היטב את היסטוריית האשראי שלך, תנאי האשראי ומידע אחר אודות בקשת האשראי האישית שלך.

אם תירשם לתוכנית חדשה ארוכה מקודמתה, תהיה זכאי שוב להלוואות מסובסדות ישירות. אם קיבלת נקודות זכות בתמיכה ישירה בתכנית קודמת והתוכנית משתנה, נקודות הזכות לתמיכה ישירה שתקבל בתוכנית ייספרו לתקופת התמיכה המקסימלית החדשה.

אם אינך מקבל בקשות להלוואות PPP או אינך מאמין שהכסף בתוכנית מספיק לצרכים העסקיים שלך

תוכנית ההלוואות הפופולרית שבגינה הממשלה הפדרלית סיפקה כספים נוספים במסגרת COVID-19 היא פגיעה כלכלית והלוואות אסונות (EIDL). הלוואות מסובסדות ישירות, אך אין לכך כל השפעה על זכאותך להלוואות מסובסדות ישירות.

לווים בקמפוס חייבים להגיש מסמכי אישור מראש ואישור אשראי למשרד תוכניות ההלוואות

אנא ודא שאתה מבין את תנאי בקשת ההלוואה שלך ואת דרישות הזכאות לתוכנית ההלוואה. למידע נוסף על תוכניות הלוואות פדרליות ודרישותיהם, בקרו ב- FinAid.org. לחץ כאן לצפייה ברשימה המלאה של הלוואות פדרליות העומדות לרשות הלווים תחת COVID-19 ו- EIDL, או לחץ כאן.

בחידוש מהותי

אשר חברות מכנות מימון אשראי חדש, לווים מסכימים להתחיל את ההלוואה מחדש. הלווים יצטרכו גם לחתום על טופס המסביר את התנאים וההגבלות של מוצר הביטוח ואת הכיסוי שלו, אם כי חלק ממוצרי הביטוח הם אופציונליים, כלומר הלווים יכולים לסרב לכיסוי ועדיין לקבל הלוואה.

ההלוואה המקובלת מועברת לאחר מכן לצד שלישי המתאמן רק לקחת הלוואות

מה שמגדיל את הסבירות למחדל בהחלטה הראשונה. הלוואות עמית לעמית (P2P) הן רק דוגמה אחת, והיישום של מודל זה מוצג כאן. ניתן ליישם את המודל המוצג ישירות על מדינות מתפתחות ויש להרחיב את עבודתנו למדינות מתועשות.

סטודנטים

הורים ולווים יכולים לבחור במלווה, אך הם אינם מוגבלים לרשימת המלווים המועדפת עליהם. סוחר השותפים יקבע את דרישות האשראי ותנאיו ולא תוכלו להציג תצוגה מקדימה של שיעורי ריבית, הצעות או תנאי אשראי אפשריים. כדי להקשות על השוואת הלוואות מראש, המלווה יבחר עוסק שתוכל לעבוד איתו והעוסק יקבע את תנאי האשראי עבורך.

אם אינך מעוניין לקחת הלוואה

אין צורך בפעולה מכיוון שההלוואה לא תטופל עד שתקבל אותה. התקופה הנחשבת למשך המענק המקסימלי היא התקופה (המכונה גם "תקופת ההלוואה") לאחר שקיבלת הלוואות מסובסדות ישירות. הסיבה לכך היא שאם תיקח הלוואה בסתיו או באביב, האשראי שלך יישאר איתך לאורך כל הקיץ. אם שכר הלימוד שלך נמוך או גבוה מדי בגלל הצעת הלוואה, או אם ההלוואה מבוססת על הרשמה במשרה מלאה ואתה מתכנן להירשם למשך חצי מהזמן, לא יהיו הלוואות.

לאחר שאמרת למלווה שלך שאושר לך, עליך למלא את תיק האשראי שלך ולקבל את התנאים.

המלווה הזה

הוא אפשרות טובה לאנשים עם הלוואות גרועות שרוצים למחזר את הלוואת הרכב שלהם. חברת קבלת אשראי עשויה להיות אחד המלווים הבודדים עם אפשרויות עבורך אם יש לך דירוג אשראי גרוע יותר מההלוואה שלך. אם אינך מאמין שתאושר לך, תוכל לחקור את אפשרויות ההלוואות שלך ולהגיש מועמדות כחתום שותף או לחתום על חוזה בדיקה. יש לך סיכוי טוב יותר לקבל היתר, אם כי אתה מתקשה לקבל הלוואת רכב ממלווים אחרים.

בהתאם לדירוג האשראי שלך

ייתכן שתצטרך חותם שותף בכדי לקבל הלוואה בריבית מקובלת. כדי להפחית את סכום האשראי, שקול לשנות את ההלוואה שלך, אך זכור כי אתה לוקח הרבה יותר סיכון אם הבית שלך מתחייב לתמוך בהלוואות. אם אינך עומד בדרישות ההסמכה, הסיכוי שלך לקבל אישור ממלווים אחרים עשוי להשתפר.