החשיבות של גוגל

גוגל הוא מנוע חיפוש שמספק מידע על הידע בעולם ודברים נוספים. זהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם.

גוגל הוא מנוע חיפוש שמספק מידע על הידע בעולם ודברים נוספים. זהו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. גוגל קיימת כבר 20 שנה והיא שינתה את האופן שבו אנו מחפשים מידע.

יש הרבה עובדות מעניינות על גוגל, אבל אחת מהעובדות האהובות עלי היא שהאם ידעת שגוגל מתרגמת יותר מ-100 שפות?

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. יש לה נתח שוק של למעלה מ-90%. החברה נוסדה על ידי לארי פייג' וסרגיי ברין ב-1998. המשרד הראשון של גוגל היה במוסך בשדרת האוניברסיטה בפאלו אלטו, קליפורניה.

ההנפקה הראשונית של גוגל (IPO) התקיימה ב-19 באוגוסט 2004. בשנת 2015, גוגל ייצרה הכנסות בסך 66 מיליארד דולר (או כ-8% מסך הוצאות הפרסום העולמיות). כיום, גוגל מפעילה כ-70 משרדים ביותר מ-40 מדינות.
על מנת לבדוק עוד מידע בנושא של קידום ממומן בגוגל לעסק באפשרותך לגלוש לאתר bemarketing.co.il

החברה מציעה מוצרים ושירותים רבים, לרבות טכנולוגיות פרסום מקוון; דפדפן אינטרנט; מערכת הפעלה אנדרואיד; אתר שיתוף סרטונים ביוטיוב; שירות מיפוי תמונות של מפות Google ו-Street View; מערכת הפעלה Chrome OS עבור נטבוקים ומחשבים ניידים; דואר אלקטרוני מבוסס אינטרנט עם ממשק Gmail; רשתות חברתיות באמצעות Google+, אינטגרציה של פייסבוק ושילוב טוויטר; הודעות מיידיות באמצעות שירות הצ'אט של Hangouts או שירות ההודעות המיידיות של Gchat (הוצא משימוש); פורמט וידאו דיגיטלי YouTube להעלות שירות וידאו עבור

מדוע פרסום ממומן הוא חיוני לאסטרטגיית השיווק המקוון שלך

פרסום ממומן הוא סוג של שיווק שמשלם על ידי המפרסם. סוג זה של פרסום נעשה בדרך כלל בפלטפורמות מדיה חברתית, מודעות במנועי חיפוש ואתרים רבים אחרים. פרסום ממומן יכול להועיל לעסקים מכיוון שהוא יעזור להם להגיע לקהל היעד שלהם.

עסקים יכולים להשתמש במודעות ממומנות כדי לקדם את המוצרים או השירותים שלהם בעולם המקוון. הם יכולים גם להשתמש בהם כדי לפרסם את המותג שלהם בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם. מודעות ממומנות חיוניות לאסטרטגיות שיווק מקוונות מכיוון שהן דרך זולה לעסקים לקבל יותר חשיפה באתרי מדיה חברתית ומנועי חיפוש.
בכדי לקרוא מידע בנושא של פרסום עסק נא לגלוש לאתר bemarketing.co.il

מנוע החיפוש גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם.

משתמשים בו יותר מ-2 מיליארד אנשים מדי יום.

יש לה נתח שוק של למעלה מ-90%.

זה אומר שאם אתה לא מפרסם בגוגל, אתה מפסיד את רוב הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

אין דרך אחרת לגרום לעסק שלך לשים לב בשוק כה עצום כמו האינטרנט.

מציאת חברת הפרסום והשיווק המתאימה לך ולמותג שלך

השלב הראשון בתהליך הוא למצוא את חברת השיווק המתאימה לעסק שלך. חשוב לציין שלא כל חברות השיווק נוצרות שוות. חברת השיווק שלך צריכה להיות מסוגלת לספק לך אסטרטגיה שתואמת את המטרות והיעדים העסקיים שלך.

השלב הבא בתהליך הוא מציאת חברת שיווק המתמחה בגוגל אדס. חלק מהחברות הללו עשויות להתמחות גם בצורות אחרות של פרסום כגון טלוויזיה, רדיו או מודעות מודפסות.

בעולם הדיגיטלי, קל מתמיד למצוא את חברת השיווק המתאימה לצרכים שלך. אם אתם מחפשים חברת שיווק המספקת קידום ממומן בגוגל, אז כדאי שתדעו שיש הרבה חברות שמתמחות בפרסום מסוג זה.

עם זאת, לא כל החברות הללו נוצרו שוות. לחלקם יש יותר ניסיון ומומחיות מאחרים, וחלקם עשויים להתאים יותר לצרכים הספציפיים שלכם. אז כאשר אתם מחפשים חברת שיווק שתעזור בקידום ממומן בגוגל, חשוב לעשות את המחקר ולמצוא את זו שתספק את התמורה הטובה ביותר לעסק שלכם.