קרנות פנסיה

קרנות הפנסיה הן גוש הנכסים הגדול ביותר ברוב המדינות ושולטים בשוק המניות בו הם משקיעים. הם בדרך כלל משקיעים גדולים בחברות רשומות ופרטיות והשקיעו בדרך כלל סכומי כסף גדולים, וחלק גדול מהם.

נכסי קרנות הפנסיה צמחו עד

כדי כך שהם מהווים לעתים קרובות את רוב נכסי החברה הכוללים. בשנת 1992, קרנות הפנסיה הציבוריות היוו 119 קרנות המייצגות סך של 1.4 טריליון דולר בנכסים, או יותר משליש מסך התיק של קרנות הפנסיה הפרטיות בארה"ב. אלה היוו את החלק הגדול ביותר מכל הנכסים הפרטיים בארצות הברית (המייצג כ -5.4 מיליארד דולר בנכסים קמעונאיים).

ראשית

מממנים פרטיים טענו כי כישרונותיהם העליונים יביאו לתשואות גבוהות יותר מעובדי ציבור רגילים שהשקיעו כסף בדרך הרגילה. למעשה, לעיתים קרובות נאמר כי תשואה של 20-30% על כספי קרנות הפנסיה. בעקבות זאת האמונה שקרנות הפנסיה יכולות לעורר תנועה שתעודד משקיעים מוסדיים אחרים לבצע השקעות משלהן במגזר הפרטי.

ההצבעה על וולס פארגו

היא רק דוגמה אחת לטענה רחבה יותר שקרנות הפנסיה הציבוריות עובדות עם קרנות פנסיה מאוגדות – מבוקרות – בקבלת החלטות בדירקטוריונים ארגוניים. אם לוקחים את הסירוב הזה כנקוב, הנקודה היא שמינוים של כמה חברים חדשים לדירקטוריונים של חברות פרטיות – כמו גולדמן זאקס – שינה משמעותית את האקלים הפוליטי של פעילי קרנות הפנסיה.

האם אתה יכול לתאר בקצרה מה אתה עושה כחבר במועצת הנאמנים של קרן פנסיה פרטית ומה מתאים לך? צרו איתנו קשר

כדי ללמוד עוד כיצד נוכל לעזור לכם לעמוד באחריותן של קרנות הפנסיה – נאמני התוכנית בגישה אישית. מבנה מערכות הפנסיה תוכניות פנסיה פרטיות ממומנות על ידי הבנקים וחברות ההשקעות המנהלות את הכספים.

תוכניות פנסיה הן בדרך כלל תכניות קצבה מוגדרת

כלומר עובדים מקבלים את משכורתם הממוצעת במהלך שנות עבודתם האחרונות. התרומות הרגילות (פרמיות) המשולמות למערכת קבועות. בתכניות לפרישה מוגדרת, שווי נכסי הפנסיה של המבוטח תלוי בביצוע ההשקעות של קרן הפנסיה.

התחייבויות הפנסיה הגבוהות המדווחות עקב העלות הגבוהה של ההפרשות לפנסיה בארצות הברית ובאזורים אחרים בעולם מחייבות כי ההפרשות לא נחשבות מספיקות

דיווח כספי על תוכניות פנסיה "שיוביל לאי הגדרת סיכונים חשבונאיים והתחייבויות פנסיוניות מדווחות גבוהות יותר.

אנו יכולים לחזור גם לשאלה כיצד ניהול ההשקעות שונה מקרן לקרן

במדינות מסוימות הוא יכול יהיה קשה להעריך את ביצועי ההשקעה של קרנות הפנסיה ואת תרומותיהן. תוכניות אישיות במדינות משותפות לרוב על ידי עובדי ממשלת המדינה, ולעתים קרובות מדינות מממנות תוכניות אישיות להשתתפות עובדים וגמלאים.

קרנות הפנסיה הציבוריות הן אלה המוסדרות

על פי החוק במגזר הציבורי, בעוד שקרנות הפנסיה הפרטיות מוסדרות על ידי חקיקה במגזר הפרטי. קרנות הפנסיה משקיעות סכומים גדולים בחברות פרטיות וציבוריות והן המשקיעים המוסדיים הגדולים ביותר במדינות רבות. אמנם מנוהלות על ידי מתווכים פיננסיים ומנוהלות על ידי מנהלי קרנות מקצועיות מטעם חברות ועובדיהן, הם שולטים בכמויות הון גדולות יחסית, מייצגים השקעה מוסדית rs, ולשלוט ולהשקיע במאגר גדול של זמן והון.

תוכניות פנסיה נערכות על ידי מעסיקים

איגודים וארגונים אחרים כדי להבטיח את פרישתם של עובדיהם ובני משפחותיהם. קרן פנסיה היא מאגר כסף שמשולם לפנסיה כאשר עובד פורש בתום הקריירה שלו. קרנות פנסיה הן מאגרי הון שצוברים הון לתשלום עבור קצבאות העובדים עם פרישתם. פנסיות הן הפרשות המאוחדות לתוכנית פנסיה במקום העבודה, כמו תוכנית 401 (k) או תוכנית פרישה.

קרן פנסיה היא מתווך פיננסי המציע ביטוח סוציאלי להעניק למבוטח הכנסה לאחר פרישה, כגון קצבה, ביטוח בריאות או ביטוח סוציאלי.

קרנות פנסיה בדרך כלל אוספות סכומי כסף גדולים שהושקעו בשוקי ההון

שווקים אלה הם מערכות חליפין המעבירות הון ממשקיעים שאינם זקוקים כיום לכספים בעצמם לאנשים פרטיים, כגון שוקי מניות ואג"ח, על מנת לייצר רווחים ותשואות. תפקידם כמנהלי השקעות מציע יתרונות רבים, אך עליהם להישמר מפני תנודתיות לטווח הקצר אם קרן פנסיה ענקית יוצאת מכלל פעילות.

חברות יכולות להכניס יותר כסף לקרנות הפנסיה ולקזז יותר מהמיסים שלהן מתוכניות תרומה מוגדרת

הכנסות ריבית נשמרות מתחת לאינפלציה, מכיוון שזרם ההפרשות לעסקים חדשים מושווה למאגר הכספים שכבר הושקעו בקרן הפנסיה. בשפה כללית, "תוכנית פנסיה" פירושה לעיתים תכנית קצבה מוגדרת עם סדרת תשלומים הממומנת ומבוקרת במלואה על ידי המעסיק. תשואות הנחות נמוכות יותר מפחיתות את סיכון ההשקעה של קרן הפנסיה ומגדילות את עלותה ואת יכולת החיזוי שלה, בעוד שההתחייבויות המדווחות גדלות, שכן התוכנית מחשבת את עלות ההבטחות לפנסיה תוך שימוש בהנחות שמרניות יותר. הרעיון של פנסיות כקרן לסוציאליזם הוא יותר תרגיל ברטוריקה פוליטית מאשר במציאות, כפי שמאמר לאחרונה ב"ניו יורק טיימס "ובפרסומים אחרים כמו Business Insider.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן