ריביות משכנתא

בקשות למשכנתאות בארה"ב צנחו השבוע, על ידי העלאת הריבית בשבוע שעבר, על פי התאחדות בנקאי המשכנתאות, שדיווחה על ירידה של 1.3 אחוזים בבקשות להלוואות דירה חדשות. השיעור הקבוע הממוצע בהלוואת דירות למשך 30 שנה צנח ל -2.78%, ירידה של 3 נקודות בסיס מהממוצע בשבוע הראשון של 3.07% בשנה שעברה. – מלווים ומשקיעים למשכנתאות יודעים שהתשואות ישתנו עם שיעורי השוק, ולכן הם מוכנים לקבל שיעורים נמוכים יותר בהלוואות ג'מבו מאשר בהלוואות בריבית קבועה. שיעורי המשכנתא בהלוואות ג'מבו גבוהים משמעותית משיעורי המשכנתא התואמים שלווים לווים בטוחים יותר מבחינה כלכלית. בעוד שהשיעור הקבוע הממוצע על הלוואת דירות למשך 30 שנה בארה"ב הוא קצת יותר מ -2.16%, הוא עומד על 2.65 דולר, הנמוך ביותר מזה 50 שנה והשני הנמוך מזה 30 שנה, על פי איגוד בנקאי המשכנתאות.

אם יש לך תעריף קבוע והשיעור הנוכחי יעלה בשיעור של 6 אחוז בשבוע הבא, בשנה הבאה או בעוד עשור, אתה יכול לתקן את התעריף שלך כדי שלא תצטרך לדאוג לשלם יותר.

אם התעריף שלך

הוא במשכנתא בריבית מתכווננת, שאל את עצמך כיצד ישתנה התעריף ותשלומי ההלוואה שלך, כולל אם תפחית את תשלומי ההלוואה שלך אם השיעורים יירדו. כאשר מחליטים האם כדאי לממן את המשכנתא מחדש, עליכם לקחת בחשבון גם את דמי הסגירה ששילמתם על המשכנתא הנוכחית, כמה המלווה החדש יגבה מכם וכמה זמן תישארו בהלוואה. בהלוואה בריבית קבועה, הריבית הכוללת החודשית שלך תשתנה בהתאם לריביות ולגורמים אחרים המשתנים במהלך המשכנתא. שיעורים קבועים שונים בכך שהשיעורים שלך עשויים להשתנות לאורך תקופת ההלוואה, אך בהלוואה בריבית קבועה לא תשנה את ריביתך או את גובה הריבית שתשלם במהלך ההלוואה.

כשאתה מחליט על שיעור המשכנתא הטוב ביותר עבורך

התבונן לא רק בשיעור הריבית אלא גם באפריל. לעומת זאת, הלוואת אפריל אפריל היא מדד לעלויות ההלוואות שלך, כולל הריבית והעמלות הקשורות לקבלת משכנתא. אפריל כולל ריבית, עמלות סגירה ועמלות אחרות הקשורות להלוואה שלך. הקפד להשוות את ממוצע אפריל של סוגים שונים של הלוואות, כגון הלוואות VA והלוואות בריבית קבועה. זה כולל את עלות ההלוואה הכוללת, כמו גם את סכום הריבית שאתה משלם על כל הלוואה וכל העמלות.

יתכן שתגלה כי כל המלווים מציעים ריבית זהה ואותם תשלומים חודשיים

אך בסופו של דבר תקבל שיעור גבוה יותר בהתבסס על גורמי השוק, כמו למשל כאשר מתחיל פרק זמן בו שיעורים עשויים להשתנות. באופן דומה, משכנתאות בריבית משתנה בדרך כלל הן בשיעור נמוך יותר והן יכולות להציע שיעורים נמוכים יותר. החיסרון הוא שהריבית קבועה לפרק זמן מסוים, כך שהיא יכולה לעלות לאורך תקופת ההלוואה. אפריל הוא גבוה יותר מכיוון שאתה גובה עמלות מקדימות גבוהות יותר, הנפרשות על פני תקופת זמן ארוכה יותר שתוכל להתפשט תוך כדי בחינת סוגים שונים של הלוואות ושיעורי ריבית שונים עבור הלוואות מסוגים שונים.

אם אתה מנסה להחזיר את ביתך במהירות

משכנתא ל -15 שנים יכולה להרוויח שיעור נמוך יותר מאשר משכנתא שתשתלם לך לאורך זמן. מלווים רבים ממליצים להמתין מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר להשיג ריבית משכנתא נמוכה הנמשכת לאורך כל ההלוואה, בשונה משיעור קבוע. אתה משלם פחות עבור המשכנתא שלך ל -15 שנה ממה שאתה משלם עבור הלוואה ל -30 שנה, משתי סיבות: לרוב תקופתך כוללת ריביות נמוכות יותר שעוזרות לך לחסוך כסף, ואתה משלם פחות עבור ההלוואה לזמן קצר מכיוון שאתה משלם מהר יותר מהמשכנתא. הריבית הקבועה ל -15 שנים נמוכה יותר, כך שהמשכנתא שלך תוחזר בזמן והבית ישתלם במהירות.

שיעורים בדרך כלל נמוכים יותר בתחילת המשכנתא בריבית קבועה, אך לא תוכלו לחזות תשלומים חודשיים עתידיים מכיוון שהם אינם קבועים. זכרו שאם שיעורי המשכנתא בריבית משתנה יעלו כך גם התשלום החודשי שלכם.

אם אתה שוקל ARM

אתה עדיין צריך לשאול את המלווה שלך מה יהיה השיעור האישי שלך אם תבחר במשכנתא בריבית קבועה או בריבית משתנה. אם אתה רוצה לתקן את השיעור שלך, משכנתא בריבית קבועה היא אידיאלית מכיוון שהיא גמישה יותר משיעור משתנה. שאל את המלווה או המתווך שלך לגבי שיעורי המשכנתא הנוכחיים והאם השיעורים הנקובים הם הנמוכים ביותר באותו יום בשבוע. השווה סוגים שונים של משכנתא על ידי בחינת שיעורי המשכנתא הממוצעים שלהם בשנה האחרונה. זה מאפשר לך להשוות את שיעורי המשכנתא ולקחת את כל הגורמים הללו בחשבון, יחד עם גורמים אחרים כמו השיעור הנוכחי שלך, כדי לראות אילו עסקאות משכנתא הכי טובות.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

חברת אחסון אתרים

אירוח אתרים הוא השירות המספק למשתמשי אינטרנט את היכולת לאחסן, לנהל ולהציג את אתרי האינטרנט או התוכן שלהם באינטרנט. פוסט זה בבלוג יספק סקירה כללית

Read More »

המלצות לפורים 2023

פורים הוא חג יהודי עתיק החוגג את הצלת העם היהודי באימפריה הפרסית העתיקה. קבלו המלצות לאיך לחגוג את בצורה הכי טובה את פורים 2023. קצת

Read More »

מה זה אימון nlp?

מהו אימון NLP? עיבוד שפה טבעית (NLP) היא סוג של למידת מכונה המאפשרת למחשבים להבין את השפה האנושית. NLP הוא תת-קבוצה של AI וזה תחום

Read More »

כספות משרדיות​ בתל אביב מחיר

מותגי הכספות הטובים ביותר בשוק כספת היא מקום שבו אתה יכול לאחסן את חפצי הערך שלך בצורה מאובטחת. כספות זמינות בצורות ובגדלים שונים, והן עשויות

Read More »
דילוג לתוכן