תמהיל

אם אי פעם היית מבולבל או המום כשהתחלת להרכיב נכסי וובינר, אתה תאהב את Laravel Mix. מיקס הוא שכבת התצורה בחבילות האינטרנט והיא חבילה שפותחה על ידי יוצר Laracasts, Jeffrey Way. זה מספק לך דרך להגדיר שלב ליצירת חבילת אינטרנט ליישום LaraVEL שלך באמצעות משימת מיקס וקבוצת סקריפטים של NPM כגון mix-mix. כדי לבצע את משימות המיקס, עלינו לבצע רק את סקריפטים של N PM הכלולים בקובץ ה- json הרגיל של Laravell.

מיקס מציג גם הודעת מערכת הפעלה לאחר הידור, נותן לך אינדיקציה אם האוסף הצליח או לא. MIX מתעד גם את הפעולות הקודמות שהוצפו, ומכיל הודעת שגיאה למועד הידורם, וכן הודעת אזהרה.

רוב התוכניות שנכתבו עם MIX עובדות מכיוון שהן אינן מנסות לאחסן ערכים של יותר מ -63 בתים. למילים יש ערך מרבי של 63 בתים ולא יותר מ -64 בתים למילה, או בסך הכל פחות מ -1,000 בתים.

כברירת מחדל

ה- Mix-Webpack של Laravel מוצא דוגמה ל- PNG, מעתיק אותה לתיקיית התמונה הציבורית _ ואז משכתב את כתובת האתר כדי ליצור את גיליון הסגנונות. אם נכסי הידור מיקס מסופקים בנפרד מהיישום שלך ב- CDN, ייתכן שיהיה עליך לשנות את קו הבסיס שנוצר על ידי פונקציית המיקס. כדי לבדוק את המעצב, שנה את כל הקבצים בספריית lib / test כך שיכללו את הקובץ .mix _ () ואז הפעל את פורמט המיקס. שיטת WebpackConfig מקבלת אובייקט שאמור להכיל את חבילת האינטרנט ואת התצורה הספציפית בה ברצונך להשתמש.

עד כמה שתכונה זו עשויה להיות שימושית

יתכן שמבנה התיקיות הקיים שלך כבר הוגדר כפי שאתה רוצה שיהיה. אם אתה מתכוון לעדכן את ה- JavaScript של היישום שלך בתדירות גבוהה, עליך לשקול לחלץ את ספריות הספקים מהקבצים שלהם. פרויקטים של Mix בדרך כלל פועלים לפי הנוהג הרגיל של שם הקובץ של קובץ test _ exs בספריית הבדיקה ובקובץ בספריית lib. אם ברצונך לחלץ ספרייה או מודול מקובץ js של ספק, שיטת החילוץ תקבל זאת. על ידי שימוש באפשרויות המוגדרות בקבצי mix – exs _, תוכל לאחסן חפצי אוסף בספריית הבנייה שלך בספרייה נפרדת מפרויקט המיקס שלך.

כברירת מחדל

מיפוי המקורות של Mix מוגדר כ- eval – source – map, המאפשר זמני שחזור מהירים יותר. כאשר אתה מתקין את Elixir, אתה מקבל סקריפט Elixir להפעלה בשם mix כאשר אתה מתקין את תוכנית Elixir – Elixirc – iex. שים לב שלאחר הפעלת mix-test, קובץ המקור נערך ומניפסט היישום נוצר שוב. בנוסף, מיקס יעתיק את הנכסים לספרייה הציבורית עם ה- webpack – mix js file ויתאים לכתובת האתר.

כאשר מתרחשת שגיאה, ExUnit מדפיס דוח מפורט המכיל את הקוד שנכשל, הודעת השגיאה ותוצאת ריצת הבדיקה.

מספר הדגם של MIX הוא 1009, שהוא השילוב של מספר שורות הקוד שהמחבר מחשיב כמשמעותי. למכונת המיקס יש זיכרון מילים של 5 בתים לכל תו, המופנה בין 4000 ל -0 עד 3999, עם מקסימום 1,000 בתים לכל תו.

קובץ בשם mix

exs נוצר בתיקיית הפרויקט החדשה kv, שעיקר האחריות היא להגדיר את הפרויקט. הגדרות ברירת המחדל של Mix מועברות לסביבת פיתוח, בעוד שמשימות הבדיקה מועברות לסביבת הבדיקה כברירת מחדל. כל התלות שנוספו לפרויקט זה מבוצעות בסביבת מוצרים (כפי שנראה בפרקים הבאים). מיקס מגדיר פרויקט שמחזיר את תצורתו, שם הפרויקט וגרסתו, ויישום המשתמש בקובץ היישום שנוצר. במילים אחרות, Mix עושה את זה קל לקמפל ולהקטין את קבצי CSS ו- JavaScript של היישום שלך. Mix מציע מספר תכונות שיעזרו לך לעבוד עם קבצי JavaScript, כגון קומפילציה ל- ECMAScript מודרנית, שרשור קבצי JavaScript ועוד ועוד. אם אתה משתמש בשיטת ה- vue, תוכל להתקין את Mix מתוך ספריית mix-exs בתיקיית הפרויקט.

הטמעת התוכנה בארכיטקטורות MIX ו- MMIX פותחה על ידי קנוט והייתה זמינה באופן חופשי, עם השמות "MIXware" ו- "MMIXware" בהתאמה. ה- GNU MDK היא חבילת תוכנה כזו, ללא עלות, ופועלת במגוון פלטפורמות.

תוכניות MIX נוצרות בדרך כלל בשפת הרכבים MIXAL (ראה למשל רשימת התוכניות העולמיות בעמוד זה). מרבית ההצהרות מציינות אילו שדות (בתים, רישומים וכו ') יש לשנות באמצעות טפסי סיומת (ראשונים, אחרונים, …).

זה אומר שכדי להריץ מיקס, צריך שיהיה לך סם מיקס בדרכך. מכיוון של- MIX אין מערכי משנה אוטומטיים וקבוצות החזרה, הוא יכול לשמש רק כקוד לשינוי עצמי ללא אצוות החזרה.

Table of Contents

אולי יעניין אותך:

טיפים לכתיבה של מסמכים נוטריוניים

מדריך זה מספק סקירה מקיפה של שיטות עבודה מומלצות לכתיבת מסמכים נוטריוניים. הוא מתאר טיפים חיוניים לשיפור הבהירות, הדיוק והיעילות המשפטית, מה שהופך אותו לכלי

Read More »
דילוג לתוכן