בחירה ושכירת אגרונום יכולה להיות משימה מרתיעה. אתה רוצה לדעת שהאגרונומים נמצאים בתשלום כדי לדאוג לטובת הגידולים שהם אמורים להאכיל לפרות ולגדל בשדות.

אגרונומים נשכרים על מנת להיות בעלי רמת מומחיות בגידולים הספציפיים שלהם בתחום לימודיהם ולהדריך אותם לאורך כל החיים. למרות שזה יותר ממה שרוב האנשים רוצים לשלם עבורו, זהו שירות נחוץ מאוד.

כאשר עשיתי את המאמץ הראשון שלי לשכור אגרונום להיות בחווה שלי, הדבר הראשון שהבנתי היה שיש הרבה תפיסות מוטעות לגבי מה בדיוק עושה אגרונום, ועל מה יש לאגרונומים אפילו מונופול.

כשהתחלתי לחקור את הכישורים הדרושים לאגרונום-אני מתכוון למעט העובדה שהם צריכים תואר של 4 שנים מאוניברסיטה של ארבע שנים במדעי הגידולים (אז אל תבחר את הראשון שאתה רואה ) – גיליתי שיש למעשה מעט מאוד תקנות, תקנים ואישורים בתעשייה בנוגע לאגרונומים. למעשה, ישנם רק כ -25 ארגונים בעלי הסמכות לאשר אגרונומים, על פי מועצת אנשי המקצוע באגרונומיה ומדעי הקרקע של האגודה האמריקאית למהנדסים חקלאיים וביולוגיים (ASABE).

אז, הכישורים הנדרשים כדי להפוך לאגרונום הם לא מה שאתה חושב שהם. רוב מה שאתה יכול ללמוד על אגרונום מבוסס לחלוטין על מה שאתה מבקש – וככל שתבקש יותר כך יהיה לך טוב יותר. לרוב האגרונומים שם יש הרבה פחות ניסיון עם בעלי חיים מאשר לגידולים, ולהיפך.

3 סיבות מדוע חשוב לבחור אגרונום מקצועי

סיבה מספר 1-אינך רוצה לעבוד עם אגרונום בלי ניסיון. לרוב האגרונומים לבעלי חיים שאני מכיר אין ניסיון רב עם בעלי חיים (למעט בקר חלב). הם מכירים יותר קרקעות וגידולים. לא נדיר שלאגרונום יהיה קצת ניסיון עם בעלי חיים ואולי אפילו לא הרבה צמחים, אבל זה היה בלימודי התואר השני.

סיבה מס '2-אינך יודע בדיוק מה אתה באמת רוצה שאגרונום יעשה. זו הסיבה לכך שזו בעיה: ישנם מספר עצום של דברים שאגרונומים יכולים לעשות בחווה שישפיעו ישירות על בעלי חיים ועל חקלאים אחרים, אך רוב האנשים אינם יודעים מה הדברים האלה.
עבור עוד פרטים מורחבים בנושא של 5 טיפים לבחירת אגרונום מומלץ לגלוש לאתר https://oritrees.co.il/

סיבה מס '3- חשוב לקחת בחשבון איזה אגרונום אתה שוכר. אם אתה מחפש מישהו שפשוט יודע לגדל את אותו יבול, או אפילו מישהו שיודע רק לבדוק את האדמה, הבחירה עשויה להיות קשה